TOP-tábory.cz

DEN ČTYŘ JEDNIČEK právě nastal! A dárečky chybět rozhodně nebudou…!

Jak jsme vás už informovali, zavádíme do našeho táborového kalendáře nový svátek – Den čtyř jedniček. Bude to každoročně vždy ten den, kdy počet přihlášek na naše tábory (DT Eldorádo & DT Pražanka) dosáhne magického čísla 1111. A váš rekordní MEGA-zájem způsobil, že letos se to stane už dnes!

No a protože na správňácké oslavě by neměly chybět dárečky, pro všechny dosud nepřihlášené jsme je připravili:

Pro každého z táborníků, kteří nám pošlou svojí přihlášku právě dnes, v Den čtyř jedniček, a jejichž přihláška bude včas (tedy do 3 dnů) uhrazena alespoň rezervačním poplatkem, máme nachystáno…. TJAMTADADÁÁÁ… táborové tričko úúplně ZADARMO! A klidně se přitom může stát, že kromě trička bude mít někdo dočista zadarmo i celý táborový pobyt: Naše tradiční novoroční hra Na tábor ZADARMO totiž pokračuje až do 29. února…

Tak co vy na to? Není právě náš sváteční Den čtyř jedniček tou nejsprávnější chvílí, kdy vyplnit elektronickou přihlášku a zajistit si tak tričko zadáčo + gejzír tábornických zážitků na celý život?? Pokud to vidíte podobně, podrobnosti a přihlášky v sekci Termíny! Den čtyř jedniček = tričko ZADARMO!!

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®