Tábory na maximum Informace Na tábor zadarmo

Slavíme obsazení už poloviny všech míst, která jsou letos na našich táborech celkově k dispozici! A slavíme jak se patří – velkou tipovací soutěží NA TÁBOR ZADARMO! Níže najdete její podrobná pravidla. V případě zájmu prosíme o jejich důkladné pročtení, aby se předešlo případným nedorozuměním (zejména si dovolujeme upozornit na bod 6). Děkujeme a přejeme všem účastníkům hodně štěstí a co nejsprávnější tip :o)

NA TÁBOR ZADARMO / Podrobná pravidla:

1) Soutěže NA TÁBOR ZADARMO se mohou zúčastnit všichni zájemci, kteří mají založen svůj profil na webu Facebook.com.

2) Soutěž proběhne od pátku 2. března 2018 (zahájení ve 12:00) do pátku 16. března 2018 (ukončení ve 12:00) na stránce www.facebook.com/letnitabory.cz.

3) Odměněni budou tři nejúspěšnější účastníci dle následujícího klíče:

      a) Cenou pro vítěze je volný poukaz na jeden (dosud nevyprodaný) běh kteréhokoliv tábora z naší letošní nabídky (DT Nový Řadov, DT Eldorádo, DT Pražanka, DT Nežárka) dle vlastního výběru. Jedná se tedy o táborový pobyt dítěte ZCELA ZDARMA.
      b) Cenou pro druhého v pořadí je sleva 60% z ceny poukazu na jeden (dosud nevyprodaný) běh kteréhokoliv tábora z naší letošní nabídky (DT Nový ŘadovDT EldorádoDT PražankaDT Nežárka) dle vlastního výběru.
      c) Cenou pro třetího v pořadí je sleva 30% z ceny poukazu na jeden (dosud nevyprodaný) běh kteréhokoliv tábora z naší letošní nabídky (DT Nový ŘadovDT EldorádoDT PražankaDT Nežárka) dle vlastního výběru.

4) Pro přihlášení do soutěže musí soutěžící na svém facebookovém profilu nejprve veřejně (tedy nikoliv pouze pro okruh svých FB přátel) sdílet fotografii, která je uložena TADY.

5) NEZBYTNÁ PODMÍNKA: Při sdílení je třeba do kolonky „Něco k tomu napište“ zkopírovat celý text popisku, který je u této fotografie uveden. Stručný návod:

a) klikněte na výše uvedenou adresu fotografie
b) označte a zkopírujte (CTRL+C) text jejího popisku
c) klikněte na ikonu SDÍLET
d) do kolonky „Něco k tomu napište“ vložte zkopírovaný text (CTRL+V)
e) z možností způsobů sdílení vyberte VEŘEJNÝ (Pozor! Nikoliv PŘÁTELÉ)
f) klikněte na tlačítko ZVEŘEJNIT… a je to!

6) Tuto fotografii včetně zkopírovaného popisku musí soutěžící veřejně (tedy nikoliv pouze pro okruh svých FB přátel) sdílet na svém FB-profilu v době od svého zapojení do soutěže až do doby vyhlášení jejích výsledků. V případě porušení této podmínky bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

7) Úkolem soutěžících je tipovat (nebo spočítat… :o), jaký je celkový počet fotografií, které se mění v záhlaví tohoto webu. Pro upřesnění – jedná se o horní část stránky, kde na podkladu titulní fotografie dětského táborového kolektivu náhodně rotují fotografie menší (možnost zobrazení až čtyř najednou).

8) Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří v době trvání soutěže napíšou svou odpověď (viz bod 7) do komentáře pod příspěvek s pravidly soutěže na stránce www.facebook.com/letnitabory.cz.

9) Vítězem se stává soutěžící, který při splnění všech pravidel soutěže napíše správnou odpověď jako první. Pokud žádný ze soutěžících správnou odpověď neuvede, vítězem bude vyhlášen soutěžící, jehož odpověď bude při splnění všech pravidel soutěže správné odpovědi nejblíže. V případě většího množství nejpřesnějších odpovědí se stejnou odchylkou bude i v tomto případě vítězem vyhlášen ten, kdo takovou odpověď napsal jako první. Podle stejného klíče se pak bude rozhodovat o umístění na druhém a třetím místě naší soutěže.

10) Soutěžící může svůj tip v průběhu soutěže měnit. Změnu je však třeba udělat formou napsání nového komentáře, a to teprve po smazání původní odpovědi. Odpovědi z upravovaných komentářů budou ze soutěže vyřazeny.

11) Z každého facebookového profilu lze napsat pouze jednu odpověď. V případě vícenásobné odpovědi z jednoho profilu bude jeho majitel ze soutěže vyřazen.

12) Výsledek soutěže bude zveřejněn na stránce www.facebook.com/letnitabory.cz v pátek 16. března do 18:00. Provozovatel tábora bude následně kontaktovat všechny výherce zprávou na Facebooku ohledně domluvy dalšího postupu.

Zpracováno výhradně pro „Tábory na maximum“ © 2018, Letni-tabory.cz