TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

18.9.2021

Naše táborové flotily čeká výrazné rozšíření!

Přestože elektronické přihlášky na rok 2022 ještě nejsou spuštěny (předprodej začíná za 10 dní), my už jsme stihli objednat výrobu dalších čtyř zbrusu nových pramic pro naše vodácké výboje po hladině Štěpánského rybníka (na Pražance) a po romantické hladině Nežárky (na Nežárce). Vodácké AHOJ u nás tedy bude znít příští rok o poznání silněji :o)

TOP-tábory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

16.9.2021

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

TOP-tábory.cz

14.9.2021

Už za 14 dnů nám ten frmol vypukne znovu!

Ánoáno – právě dva týdny nás dělí od svatováclavského spuštění předprodeje pro ty nejnatěšenější táborníky, čili naše největší srdcaře ❤️

Startujeme jako tradičně: 28. září!!

TOP-tábory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

5.9.2021

Také v příštím roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

TOP-tábory.cz

31.8.2021

…a léto je v čudu!

K zítřejšímu začátku školního roku tedy všem našim táborníkům přejeme, aby těch deset měsíců bylo zcela bez problémů, komplikací a průšvihů, a aby vaše studijní výsledky (třeba alespoň částečně :o) odpovídaly představám vašich pánů rodičů…!

A co vlastně napsat k tomu dalšímu táborovému létu, které se nám s dnešním koncem prázdnin definitivně ztrácí do minulosti?

V první řadě – díky bohu za něj! Díky bohu, že na rozdíl od řady jiných aktivit mohlo opět proběhnout naplno a díky bohu, že jsme kvůli nějakému pozitivnímu testu nemuseli žádný běh předčasně ukončit!
Za samozřejmou rozhodně nepovažujeme ani důvěru vás, rodičů, s níž nám své mazlíky svěřujete v takovém počtu, že se nám chatek a postýlek každoročně zoufale nedostává – vážíme si toho a děkujeme!
A pochopitelně jsme vděční i všem našim táborníkům – právě oni jsou totiž duší našich táborů! Duší, kterou byste občas nejradši vypustili :o), ale už za chvíli jste rádi, že je plná energie, nápadů… a ptákovin. Fakt jsme se snažili, aby pro ně právě zážitky z našich táborů patřily k nejhezčím vzpomínkám letošních prázdnin; jestli se nám to povedlo, vám jistě řeknou oni sami.
A poděkování poslední? Možná by patřilo na samý začátek – je totiž určeno všem našim spolupracovníkům a kolegům, pro které Řadov, Eldorádo, Pražanka či Nežárka nejsou jen táborem, prací, zábavou nebo brigádou, ale docela jednoduše diagnózou, bez níž by se ten zápřah nejspíš ani nedal vydržet. Díky vám za ní ❤️

Za TOP-tábory.cz Václav Vaněček, hl. vedoucí

TOP-tábory.cz

30.8.2021

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají v příštím roce poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@TOP-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Nový Řadov

29.8.2021

Pomáhali jsme policii při pátrání po ztraceném dítěti

Po skončení 4. běhu Nového Řadova nás ještě čekala jedna dramatická situace: Jedna tábornice totiž utekla svým rodičům chvíli poté, co si jí převzali od oddílové vedoucí! Policie ČR se na nás obrátila s prosbou o pomoc, které jsme pochopitelně vyšli vstříc. A protože – jak víme – nakonec vždycky všechno dobře dopadne, šťastný konec mělo i tohle “dobrodružství” :o) Podrobnosti uvádí ve svém článku Jindřichohradecký deník.

TOP-tábory.cz

12.8.2021

“Zlatý chlapec” z olympijského Nagana včera vyrazil na TOP-tábory.cz a během svého odpoledního turné stihl navštívit Eldorádo i Pražanku. Čili se čile klábosilo, debatovalo a podepisovalo, samozřejmě přitom nechybělo ani vzpomínání na nejzářivější bod jeho brankářské kariéry. Děkujeme za návštěvu, Mr. Dominátor :o)

TOP-tábory.cz

7.8.2021

♦️ ♦️ ♦️ 2022? Známe termíny!! ♦️ ♦️ ♦️

Na základě žádostí rodičů nejnatěšenějších táborníků jsme prolistovali kalendář a aktualizovali naše stránky. V sekci TERMÍNY tedy už teď najdete termíny našich táborů pro léto 2022 (tak jen pozor abyste se nespletli a nechtěli podle nich přijet na tábor už letos :o). Stejně jako v minulých letech přitom platí, že elektronické přihlášky budou slavnostně spuštěny už 28. září.

TOP-tábory.cz

30.6.2021

Tak tedy… PRÁÁÁÁZDNINY!!

Ať jsou pohodové! Ať jsou bezproblémové! Ať jsou plné sluníčka (teda tak akorát!) a srandy (bez limitu!)! Ať jsou plné fajn kamarádů a krásných zážitků! Prostě ať jsou jako vždycky u nás: NA MAXIMUM ❤️

TOP-tábory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®