TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

28.1.2023

Čili dobrá: Nového pana prezidenta bychom tedy měli (sláva vítězům, čest poraženým!), je čas vrátit se k tomu podstatnému :o) Kdo z vás v létě pojede na tábor ZADARMO??

Šanci na jeden ze šesti táborových pobytů ZCELA ZDARMA budou mít jen ti, jejichž přihláška bude potvrzena připsáním platby (zálohy nebo celé částky) na náš účet nejpozději 31. ledna (tedy do úterního večera).

Losování proběhne 1. února večer (můžete sledovat na ČT), jména šesti výherců pak zveřejníme 2. února. Veškeré podrobnosti TADY – přejeme vám hodně štěstí při středečním losování ❤

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® A zadarmo…!

TOP-tábory.cz

27.1.2023

Velká hra Na tábor ZADARMO:

Naše novoroční hra o šest zcela bezplatných táborových pobytů končí 31. ledna večer – ale stihnout se to pořád ještě dá :o) Podrobná pravidla TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® A zadarmo…!

DT Pražanka

26.1.2023

Díky nevídané lavině vašich přihlášek už se fakt začínáme červenat!!

Ale rozhodně to není studem :o) 2. běh DT Pražanka se právě přesunul do “červené kategorie” 60 – 90 % obsazených míst – svoje červené varování přitom tenhle termín vydává O MĚSÍC DŘÍV, než tomu bylo v loňském roce…

Přihlásit se VČAS, znamená mít jistotu, že vám vybraný termín neuteče. Přihlásit se už V LEDNU, u nás znamená mít šanci na výhru v naší velké novoroční hře Na tábor ZADARMO o 6 zcela bezplatných táborových pobytů! Naší kompletní táborovou nabídku s možností okamžité rezervace vybraného pobytu najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

24.1.2023

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

22.1.2023

Náš hlavní vedoucí (čili Wendy) opět trousil televizní moudra :o)

Kromě včerejších Televizních novin je o raketově rostoucí obsazenosti obou našich táborů (DT Eldorádo & DT Pražanka) navíc řeč i ve zpravodajském článku na webu TV Nova.

A na závěr ještě tradiční lednové upozornění: Přihlásit se VČAS, znamená mít jistotu, že vám vybraný termín neuteče. Přihlásit se už V LEDNU, u nás znamená mít šanci na výhru v naší velké novoroční hře Na tábor ZADARMO! Podrobnosti o naší kompletní prázdninové nabídce i možnost okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

20.1.2023

Známe odpovědi na vaše nejčastější otázky :o)

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 36 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@TOP-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Eldorádo

19.1.2023

Znovu hlásíme zvýšení obsazenosti: 4. běh DT Eldorádo už je v oranžové kategorii 30 – 60 % obsazených míst!

Závěrečný prázdninový termín v Eldorádu tedy právě vydává svoje “oranžové upozornění”, takže všem vážným zájemcům o tenhle turnus doporučujeme s přihlášením zbytečně NEHAT – i letos u nás totiž platí, že kdo zaváhá, netáboří…!

Přihlásit se VČAS, znamená mít jistotu, že vám vybraný termín neuteče. Přihlásit se už V LEDNU, u nás znamená mít šanci na výhru v naší velké novoroční hře Na tábor ZADARMO! Podrobnosti o naší kompletní prázdninové nabídce i možnost okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

19.1.2023

Jak vybrat ten správný tábor

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

18.1.2023

Dětský tábor v úchvatných scenériích rudé planety?

Tak zrovna ten vám pochopitelně slíbit nemůžeme :o), ale už 20 let nabízíme vašim dětem PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® ve vyhlášených chatkových areálech s bazénem, v krásných přírodních lokalitách:

☑️ Bojovky ☑️ Adrenalinové atrakce ☑️ Sranda ☑️ Kamarádi ☑️ Zážitky ☑️ Diskotéky ☑️ Soutěže ☑️ Koupání ☑️ Příroda ☑️ Sport ☑️ Táboráky ☑️ Akce ☑️ Romantika ☑️ A… táborové lásky? :o)

AKCE: Do 31. ledna velká novoroční hra Na tábor ZADARMO o 6 zcela bezplatných pobytů!

Podrobnosti a možnost okamžité rezervace vybraného pobytu v sekci TERMÍNY.

DT Pražanka

17.1.2023

Tak už jí máme!! :o)

Jak jsme vás už informovali, v průběhu celých prázdnin budeme vysílat 24/7 live stream dění v celém areálu DT Pražanka. “Kamera-šmejdilka HD” už nám dorazila (mimochodem je to pěknej macek – 3kg!) a speciální stránka pro vysílání TV Pražanka už je na našem webu připravená (prohlédnout si můžete TADY). Zatím je ovšem samozřejmě bez signálu: Zahájení zkušebního vysílání plánujeme začátkem jara, včas vám dáme vědět – spolehněte se :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®