TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

DT Pražanka

11.4.2021

Volných míst nám každým dnem rychle ubývá, máme tu další “poslední zvonění”!

Už jen posledních deset procent postýlek je nyní k dispozici na 2. běhu DT Pražanka – pro tenhle termín tedy právě vydáváme žlutou výstrahu a všem vážným zájemcům vřele doporučujeme s přihlášením NEHAT…! Kompletní nabídku sdružení TOP-tábory.cz (4 tábory, celkem 17 běhů) najdete v sekci TERMÍNY, kde můžete vybraný pobyt svého dítěte zarezervovat elektronickou přihláškou S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ – no fakticky!!

TOP-tábory.cz

11.4.2021

Také v tomto roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Eldorádo

10.4.2021

3. běh DT Eldorádo – červená výstraha!

První srpnový termín na Eldu se nám právě přesunul do kategorie 60 – 90 % obsazených míst, čas pro možné přihlášení se tedy krááátíííí…! Naše “táborová flotila” (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) frčí dál s jasným azimutem: PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2021! Chcete i vy zajistit svému potomstvu táborový pobyt s nabitým programem uprostřed šumné přírody? Naší kompletní nabídku, včetně možnosti okamžité rezervace vybraného pobytu, najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz

10.4.2021

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Nežárka

9.4.2021

Další termín se nám díky záplavě přihlášek zbarvuje do červena!

1. běh DT Nežárka se dneškem přesouvá do kategorie 60 – 90 % obsazených postýlek a vydává tudíž červené varování. Hledáte pro svého potomka TEN SPRÁVNÝ TÁBOR? Kompletní nabídku naší “táborové flotily” najdete v sekci TERMÍNY, kde můžete vybraný pobyt rezervovat s okamžitou platností.

TOP-tábory.cz

8.4.2021

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

TOP-tábory.cz

7.4.2021

Míst na našich táborech fofrem ubývá, doporučujeme NEVÁHAT!

Sdružení TOP-tábory.cz hlásí k dnešnímu dni už 70 % obsazených míst! Každoroční zájem táborníků nás strašně těší a důvěra jejich rodičů nesmírně zavazuje – děkujeme ❤️

DT Nový Řadov

3.4.2021

Na 1. běhu DT Nový Řadov nám situace povážlivě houstne!

Úvodní prázdninový termín v letošní řadovské nabídce se dnešním dnem přesouvá do kategorie 60 – 90 % obsazených míst a pro všechny dosud nepřihlášené zájemce tedy vydává “červené varování”. Jo – a veselé Velikonoce :o)

DT Pražanka

31.3.2021

Přihlášky se stále hrnou, volných míst v táborových chatkách ubývá každým dnem!

Nejnověji to dokazuje 4. běh DT Pražanka, který se dneškem dostává do kategorie 60 – 90 % obsazených postýlek a vydává tedy “červenou výstrahu”! Chcete svému dítěti dopřát letní dobrodružství s nabitým programem uprostřed krásné přírody? Kompletní prázdninovou nabídku naší “táborové flotily” najdete v sekci TERMÍNY.

DT Eldorádo

29.3.2021

Další “žlutá výstraha”, další prázdninový termín těsně před vyprodáním!

Tentokrát se poslední zvonění týká 1. běhu DT Eldorádo, kde nám k dnešnímu dni zbývá POSLEDNÍCH 10 % volných postýlek. Je to jasné – všem vážným zájemcům doporučujeme s přihlášením NEHAT…! Veškeré podrobnosti o kompletní nabídce naší “táborové flotily“, včetně možnosti okamžité rezervace vybraného pobytu, najdete v sekci TERMÍNY.