TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

13.10.2020

Také v příštím roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Nový Řadov

12.10.2020

Nejstarší z táborů v naší nabídce (a dost možná i v celé České republice), Nový Řadov, se po patnácti letech dočkal zbrusu nových webových stránek. Kromě všech nezbytných informací jsme pochopitelně zachovali i kompletní táborovou kroniku od roku 2001 a jako třešínku na dortu jsme přidali podrobný materiál o historii Nového Řadova, včetně dvou galerií dobových fotografií – tuhle “cestu do pravěku” můžete spolu s námi podniknout TADY.

TOP-tábory.cz

5.10.2020

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají příští rok poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

TOP-tábory.cz

29.9.2020

V “ostře sledované” disciplině jsme opět uspěli! I když tentokrát fakt o fous :o)

O čem je řeč? O počtu přihlášek, které nám každoročně dorazí za prvních 24 hodin od spuštění elektronického přihlašování. Zatímco loni se za první den na všechny naše tábory stihlo přihlásit celkem 104 nejnatěšenějších táborníků, letos se počítadlo zastavilo na čísle 107… Máme radost? Máme radost!! :o) A děkujeme – váš každoroční zájem o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® nás strašně těší a nesmííírně zavazuje!

TOP-tábory.cz

28.9.2020

A je opět odstartováno!! Od dnešního rána elektronické přihlášky na naše tábory znovu pěkně frčí, čehož využili ti nejnatěšenější táborníci, kteří si už stihli PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2021 zarezervovat! Chcete patřit mezi ně i vy? Nic není jednoduššího – kompletní nabídku naší “táborové flotily” (DT Nový Řadov – DT Eldorádo – DT Pražanka – DT Nežárka) včetně rychlé a jednoduché elektronické přihlášky najdete v sekci Termíny. Patronem země české a dnešního zahájení předprodeje táborových poukazů 2021 je svatý Václav :o)

TOP-tábory.cz

16.9.2020

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

TOP-tábory.cz

31.8.2020

No – a je to za námi! Celé léto, celé prázdniny se mžikem oka proměnily ve vzpomínky našich táborníků, které se jak tažní ptáci rozlétly nad pustými strništi podzimních polí…

Ale smutek stranou, mazlíci – už zítra přece nastává radostný čas vašeho dalšího vzdělávání :o) Do nového školního roku vám tedy přejeme, aby

1) to proběhlo zcela bez problémů

2) to (vysvědčení) dopadlo podle představ vašich rodičů

3) vám to co nejrychleji uteklo :)

Tak při tom nasávání dalších vědomostí či vyrývání jmen vašich táborových lásek do školních lavic nezapomeňte, že už za čtyři týdny (28. září) spouštíme elektronické přihlášky na PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2021! Termíny už známe – najdete je v sekci Termíny. A že se na vás všichni těšíme už teď, tak vo tom žádná!! (P.S. Nedávat číst češtinářce :o)

TOP-tábory.cz

9.7.2020

Jedeme bomby! :o)

Tisícovka táborníků, která si zavčasu rezervovala PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na prvním běhu některého z našich čtyř táborů, už pomalu začíná vyhlížet konec svého letošního prázdninového dobrodružství. Ovšem léto je stále teprve na začátku a šance rezervovat pro vašeho potomka pobyt na některém z dosud nevyprodaných běhů pořád trvá: Podrobnosti a možnost okamžitého vyplnění elektronické přihlášky v sekci Termíny. ŽIJEME LEN RAZ – a na táboře úplně nejvíc!!

TOP-tábory.cz

16.6.2020

Tak jsme to dokázali i letos!!

Na všechny naše tábory je k dnešnímu dni přihlášeno v součtu už více než 4.000 táborníků – tuhle metu jsme překonali podruhé za sebou, ale letos nám to (vzhledem ke komplikovanosti jarních měsíců) dělá radost minimálně dvojnásobnou :)

Moc děkujeme za zájem našich táborníků a jejich rodičů – vaše důvěra nás strašně těší a nesmírně zavazuje!

TOP-tábory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Nežárka

15.6.2020

Znovu VYPRODÁNO a znovu na Nežárce!

2. běh DT Nežárka hlásí k dnešnímu dni obsazení veškeré kapacity, všem dalším zájemcům o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® v tomhle termínu se tedy s lítostí omlouváme a dáváme na výběr z naší zbývající volné nabídky: Termíny jednotlivých běhů, jejich cenu i aktuální obsazenost, včetně možnosti okamžité elektronické rezervace, najde v sekci Termíny.