TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

DT Pražanka

21.9.2023

TOP-tábory.cz bodují ve světě showbyznysu!

Hlavní táborová zdravotnice DT Pražanka (čili všem letošním táborníkům dobře známá Anička) se díky svému instagramovému projektu stala hostem včerejší Show Jana Krause! Příští rok tudíž plánujeme značnou úsporu na elektrice: Vzhledem k tomu, že se kolem naší zdravušky nyní vznáší intenzivní hvězdný třpyt, očekáváme, že po večerech už teď nebude třeba na marodce svítit :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

7.9.2023

Jak vybrat ten správný tábor

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

6.9.2023

U nás je svět ještě v pořádku! :o) Takže nic se nemění:

Možnost přihlášení pro ty nejnatěšenější táborníky jako vždycky – už od 28. září! Termíny příštích prázdnin na našich táborech jsou ale ke shlédnutí už teď v sekci Termíny.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

5.9.2023

V sekci Média o nás máme konečně doplněny úplně všechny přírůstky z naší letošní “mediální úrodičky” :o)

Tím nejnovějším – a pro letošek asi posledním – je záznam reportáže, kterou pro Události v regionech přímo na Pražance v průběhu 2. turnusu natočila Česká televize.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

4.9.2023

Také v příštím roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

3.9.2023

Tak vám to, mazliky, zejtra vypukne nanovo…

Na startu nového školního roku přejeme všem našim táborníkům, ať jim těch deset měsíců uteče stejným fofrem, jako naše letošní prázdninové setkání na Eldu či na Pražance! Jejich rodičům? No přece pevné nervy! :o) A nakonec jedno přáníčko pro celý pedagogický tým TOP-tábory.cz: Přátelé, kamarádi – ať je naše příští, už jednadvacátá sezóna pod vlajkou smajlíka stejně úspěšná a bezproblémová, jako byla ta letošní!! A za tu patří ještě jednou obrovské poděkování vám všem, kteří ať už v jakékoliv z výše uvedených rolí patříte do naší obrovské táborové rodiny…

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

2.9.2023

Známe odpovědi na vaše nejčastější otázky :o)

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají příští rok poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 36 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@TOP-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Eldorádo

1.9.2023

UÁÁÁU – Eldorádo v rubrice MÓDA?!

Nalijme si čistého džusu: Při vědomí toho, co na sobě při pobytu na táboře taháme (a v jakém stavu se to po pár dnech většinou nachází :o), bychom právě módní rubriku považovali za to nejméně pravděpodobné místo, kde o našich táborech najdete zmínku… :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

30.8.2023

TOP-tábory.cz opět v médiích:

Tentokrát konkrétně na rozhlasových vlnách: V pátek byl ve vysílání Rádia PROSTOR hostem náš hlavní vedoucí (čili Wendy :o), přičemž řeč byla o průběhu táborové sezóny 2023 a o dětských táborech obecně. Záznam rozhovoru už máme v sekci Média o nás – poslouchat můžete TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

28.8.2023

A je to venku: Známe TERMÍNY pro PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2024

A můžete je znát i vy: Rozpis jednotlivých turnusů naší příští táborové sezóny najdete už teď v sekci TERMÍNY :o) Po dalších zcela vyprodaných prázdninách si dáme jen měsíc oddechu (přesněji řečeno trošku času k vyřízení veškeré nezbytné administrativy) a v tradičním svatováclavském termínu, čili 28. září pak pro naše nejnatěšenější táborníky spustíme elektronické přihlášky na další, tentokrát už 21. sezónu pod vlajkou smajlíka!

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®