TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

16.6.2024

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem pro pohodový pobyt vašeho dítěte na letním táboře.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Pražanka

15.6.2024

TV Pražanka právě zahajuje své letošní vysílání!

Zatím ve zkušebním provozu (jednotlivé záběry naší kamery-šmejdilky ještě budeme nastavovat), nicméně přímý přenos z našeho táborového areálu už můžete kdykoliv sledovat v non-stop live streamu na TV Pražanka.

A slavnostní program našeho vysílání pro dnešní zahajovací den? Vskutku stylový: Čilé hemžení a maximální pracovní nasazení účastníků tohoto přípravného víkendu! Takže pokud vás baví sledovat, jak jiní pracujou, nohy na stůl a popcorn na klín :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

15.6.2024

Poprvé na tábor?

Stále přemýšlíte, jestli je už letos ten správný čas vyslat vašeho potomka na dětský tábor? A perete se s obavami, zda by tenhle velký krok úspěšně zvládnul? Jak vlastně můžete svému prvotáborníkovi v tomhle směru pomoct?

Zamysleli jsme se za vás: Našich 12 rad (tři minuty čtení) najdete TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

14.6.2024

Známe odpovědi na vaše nejčastější otázky :o)

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 40 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@TOP-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

TOP-tábory.cz

13.6.2024

Tak co letos? Zase?? Budou, jářku BUDOU!

Oficiální hrnečky pro vítěze letošní celotáborovky už šupajdí do výroby! Právě jsme odsouhlasili korekturu jejich finální grafické podoby, na každém běhu je pochopitelně dostanou jen a pouze členové vítězných oddílů! A – určitě po zásluze – opět i jejich oddíláci!! Díky uvedení letopočtu se pak (coby přísně střežená limitka) dozajista stanou jednou z nejcennějších vzpomínek na prázdniny pod vlajkou smajlíka…

Chcete se taky jednou chlubit vnoučatům hrnkem šampijónů? :o) A ještě nejste přihlášení? CHYBA! Přihláška (i vaše šance na zisk vytouženého hrnku vítěze letošní celotáborovky) v sekci Termíny.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

12.6.2024

Tábory i pro děti, jejichž rodiče si úhradu z rodinného rozpočtu nemohou dovolit?

U nás ano – a to díky spolupráci s charitativním projektem Patron dětí. S jeho pomocí už má letošní pobyt na našich táborech proplacený řada táborníků – vycházíme vstříc a v tomto případě děláme výjimku: Faktury, zprostředkované Patronem dětí, vystavujeme i v průběhu prázdnin! Podrobně o možnostech poskytnutí příspěvku TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

12.6.2024

Příměstský tábor nebo plnohodnotné prázdninové dobrodružství v chatkovém areálu uprostřed přírody, se spaním daleko od maminky?

Kritéria pro své rozhodování má určitě každý rodič jiná, mnohde mezi ně jistě bude patřit i cena. Takže o kolik vlastně vychází pobyt na příměšťáku levněji? Nebo takhle – vychází on vůbec levněji?? Podrobnosti o našem letošním ceníku v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Pražanka

11.6.2024

 Na vědomost se dává:

Aktuálně jedno (jediné) uvolněné místo na 1. běhu DT Pražanka (30.6. – 13.7.) – tak uvidíme, jak dlouho bude tahle právě uvolněná postýlka čekat na svého táborníka :o) Chcete to být právě vy? Možnost okamžité rezervace v sekci Termíny – kdo dřív přijde, ten dřív táboří…!

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

10.6.2024

Jak vybrat ten správný tábor

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Eldorádo

9.6.2024

1. běh DT Eldorádo: vyprodáno, obsazeno, šmitec!

No a tím je vyčerpána kompletní nabídka červencových turnusů na našich táborech. Jaké možnosti tedy zájemcům zůstávají? Aktuálně se ještě dá přihlásit na 4. běh DT Eldorádo a pár míst zůstává k dispozici na 3. a 4. běhu DT Pražanka.

Váš každoroční zájem o prázdninové dobrodružství pod vlajkou smajlíka nás strašně těší a nesmírně zavazuje – DĚKUJEME za vaši důvěru

Léto – sranda – zážitky: Podrobnosti a možnost okamžité rezervace vybraného termínu v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®