TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

30.6.2021

Tak tedy… PRÁÁÁÁZDNINY!!

Ať jsou pohodové! Ať jsou bezproblémové! Ať jsou plné sluníčka (teda tak akorát!) a srandy (bez limitu!)! Ať jsou plné fajn kamarádů a krásných zážitků! Prostě ať jsou jako vždycky u nás: NA MAXIMUM ❤️

TOP-tábory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

23.6.2021

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Nežárka

22.6.2021

5. běh DT Nežárka – VYPRODÁNO!

Z celkem 17 letošních termínů naší “táborové flotily” je jich v tuhle chvíli vyprodáno už 14 a celkově je k dnešnímu dni natěšenými táborníky obsazeno už 98 % naší prázdninové nabídky! Kam se tedy ještě dá přihlásit?

a) 3. běh DT Nežárka (25.7. – 7.8.) – cena 5.860 Kč | posledních 9% míst
b) 3. běh DT Nový Řadov (1.8. – 14.8.) – cena 5.590 Kč | posledních 9% míst
c) 4. běh DT Nežárka (8.8. – 21.8.) – cena 5.660 Kč | posledních 15% míst

Podrobnosti a přihlášky v sekci TERMÍNY

TOP-tábory.cz

17.6.2021

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

TOP-tábory.cz

16.6.2021

Covid-testy: Tak SNAD UŽ konečně definitivně definitvní verze…!

Nakonec v podstatě platí informace, které jsme rozesílali rodičům našich táborníků v posledním mailu. Co tedy bude potřeba k přijetí dítěte na tábor?

1) písemné potvrzení o negativním výsledku PCR testu (doba od provedení testu nesmí být v okamžiku nástupu delší než 7 dnů). Tuto variantu DOPORUČUJEME – u dvoutýdenních termínů nebude muset být dítě přetestováno v polovině tábora

nebo

2) písemné potvrzení o negativním výsledku antigenního testu z odběrového místa nebo od lékaře (doba od provedení testu nesmí být v okamžiku nástupu delší než 72 hodin). Účastníci dvoutýdenních termínů s tímto typem testu budou v polovině tábora přetestováni (antigenně, zdarma)

nebo

3) lékařské potvrzení či certifikát o prodělání Covid 19, kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo v den nástupu na tábor víc než 180 dnů. Účastníci dvoutýdenních termínů s tímto potvrzením budou v polovině tábora přetestováni (antigenně, zdarma)

Hlavně si – prosííím – nezapomeňte včas, v dostatečném předstihu rezervovat termín pro testování Vašeho táborníka:

BEZ JEDNOHO Z VÝŠE UVEDENÝCH DOKUMENTŮ BOHUŽEL NEMŮŽEME DÍTĚ NA TÁBOR PŘIJMOUT…!

Děkujeme za pozornost, děkujeme za pochopení, konec hlášení :o)

TOP-tábory.cz

16.6.2021

♦️ ♦️ ♦️ POSLEDNÍCH 100 ♦️ ♦️ ♦️

Co se týče volných míst, naše “táborová flotila” už pomalu najíždí na mělčinu…! K dnešnímu dni nám na všech našich táborech zbývá už jen poslední stovka neobsazených postýlek! Z čeho se ještě dá vybírat?
4. běh DT Pražanka – POSLEDNÍ MÍSTO
5. běh DT Nežárka – poslední 4 místa
3. běh Nežárka a 3. běh Nový Řadov – posledních 10% míst
4. běh Nežárka – posledních 20% volných míst
…a kdo zaváhá, netáboří! Podrobnosti a možnost okamžité rezervace v sekci TERMÍNY

TOP-tábory.cz

15.6.2021

Také v tomto roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Nový Řadov

14.6.2021

2. běh DT Nový Řadov – VYPRODÁNO!!

Na který táborový termín se tedy ještě dá přihlásit? Aktualizovanou situaci s možností okamžité rezervace nabízíme v sekci TERMÍNY, v tuhle chvíli upozorňujeme zejména na
1. běh DT Nežárka (jedno uvolněné místo)
4. běh DT Pražanka (jedno uvolněné místo).

V dalších neobsazených termínech (Nový Řadov 3. běh a Nežárka 3., 4. a 5. běh) je zatím ještě volných postýlek povícero, ale každým dnem se rezervy krátí – kdo zaváhá, netáboří :o)

TOP-tábory.cz

13.6.2021

Při nástupu na tábor vyplatíme DOBRÝM RÁDCŮM rekordních 89.600 korun! Ufff, to se zase prohneme… :o)

Právě jsme věnovali celý půlden kontrole a evidenci DOBRÝCH RÁDCŮ, tedy těch táborníků, kteří pobyt u nás doporučili svým známým a kamarádům. Výsledek?

Letos jsme napočítali celkem 448 Dobrých rádců (kteří splnili všechny podmínky naší akce – podrobnosti TADY), takže při nástupu na naše tábory budeme rozdávat poukázky na nákup v táborovém baru za neuvěřitelných 89.600 Kč!!

Zkrátka – pozvat své kamarády k nám na tábor se určitě vyplatí…!

DT Nežárka

11.6.2021

2. běh DT Nežárka – VYPRODÁNO!

Přestože z nabídky naší “táborové flotily” zmizelo už 97 % míst pro letošní prázdniny, vybírat se dá ještě z pěti dosud neobsazených termínů: podrobnosti a možnost okamžité rezervace v sekci TERMÍNY