TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

28.9.2022

A JE ZASE ODSTARTOVÁNO – přihlášky spuštěny!!

Od dnešního rána elektronické přihlášky na všechny naše tábory znovu pěkně frčí, čehož využili ti nejvíc nejnatěšenější táborníci, kteří si už stihli PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2023 zarezervovat! Chcete mezi ně patřit i vy? Nic není jednodušší – naší kompletní táborovou nabídku, včetně rychlé a jednoduché elektronické přihlášky, najdete v sekci TERMÍNY.

Patronem země české a dnešního zahájení předprodeje táborových poukazů 2023 je svatý Václav :o)

TOP-tábory.cz

24.9.2022

Známe odpovědi na vaše nejčastější otázky :o)

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají příští rok poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@TOP-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Pražanka

21.9.2022

Žhavý poledňák v chladivých vodách průzračného bazénu?

I druhý z našich táborů se konečně dočká – čili příští rok na Pražance už jó!! Místo je vybrané, smlouva podepsaná, záloha zaplacená a vizualizace hotová! Ale nic zas tak velkýho – za dobrého počasí by měl bejt vidět maják na druhém břehu :o) Přihlášky na další PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® spouštíme jako tradičně 28. září (tedy přesně za týden), ale těšíme se na vás už teď… ❤️

TOP-tábory.cz

21.8.2022

Jak vybrat ten správný tábor

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

19.8.2022

Před vypráním špíny po návratu z tábora vřele doporučujeme kontrolovat etikety jednotlivých kusů prádla – mohou být nositeli nesmírně užitečných informací :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

5.8.2022

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

30.7.2022

No a jsme v půlce!

Dnešním ukončením 2. běhu tří z našich táborů se letošní prázdninová sezóna sdružení TOP-tábory.cz dostala do své poloviny. Možnost užít si u nás PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® ale stále ještě trvá – zbývají nám nějaká volná místa na 4. běhu DT Nový Řadov a 4. a 5. běhu DT Nežárka. Podrobnosti a přihlášky v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

25.7.2022

Tfujtajbl ve spolek!!

No uvidět tohle na obloze nad táborem, můžeme s klidem až do konce běhu zrušit noční hlídky – a noční bojovky jakbysmet :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

21.7.2022

Tak hele jak dneska čubrníme!

Teprve podruhé v historii překonal celkový počet našich táborníků v jedné sezóně hranici 4.300! A to právě dneska!! Váš zájem o naší “táborovou flotilu” nás strašně těší a nesmírně zavazuje – DĚKUJEME ❤️

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

9.7.2022

I letos platí na našich táborech ZÁKAZ NÁVŠTĚV!

Nejenže je toto opatření výslovně uvedeno v našich Smluvních podmínkách (viz bod 8.o), ale zároveň je plně v souladu s doporučením epidemiologů a názorem dětských psychologů.

Žádné výjimky v tomto směru bohužel rozhodně dělat nemůžeme – pokud by zákonný zástupce na osobním kontaktu s dítětem přesto trval, bude mu pochopitelně umožněn, a to v režimu PŘEDČASNÉHO UKONČENÍ táborového pobytu.

Děkujeme za pochopení a za respektování Smluvních podmínek, s jejichž zněním jste vyjádřili souhlas při přihlašování dítěte na tábor.