TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

9.7.2020

Jedeme bomby! :o)

Tisícovka táborníků, která si zavčasu rezervovala PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na prvním běhu některého z našich čtyř táborů, už pomalu začíná vyhlížet konec svého letošního prázdninového dobrodružství. Ovšem léto je stále teprve na začátku a šance rezervovat pro vašeho potomka pobyt na některém z dosud nevyprodaných běhů pořád trvá: Podrobnosti a možnost okamžitého vyplnění elektronické přihlášky v sekci Termíny a ceny. ŽIJEME LEN RAZ – a na táboře úplně nejvíc!!

TOP-tábory.cz

4.7.2020

Všechny naše tábory to rozjely pěkně zostra!

Už týden si první tisícovka táborníků užívá svoje letošní PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na palubě naší „táborové flotily“ (Nový Řadov – Eldorádo – Pražanka – Nežárka).

Nejsme prázdninová družina, nejsme příměstské tábory – dětem od 6 do 15 let nabízíme plnohodnotné táborové pobyty se vším, co ke správnému táboru patří! Pokud máte o táborový pobyt svého potomstva zájem, nic ještě není ztraceno: Přehled zbývajících volných termínů s možností okamžité rezervace najdete v sekci Termíny a ceny.

TOP-tábory.cz

30.6.2020

Přestože školní rok oficiálně končí až dneska, na palubě naší „táborové flotily“ (Nový Řadov – Eldorádo – Pražanka – Nežárka) si už od neděle užívá první tisícovka letošních táborníků, kteří si zavčasu stihli rezervovat PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® V srpnových termínech nám stále ještě nějaká volná místa zbývají, jejich kompletní přehled i možnost okamžité elektronické rezervace najdete v sekci Termíny a ceny. A ještě to ze všeho nejdůležitější – ať jsou celé ty právě začínající prázdniny plné pohody, sluníčka a krásných zážitků ve společnosti příjemných lidí! Pro vás všechny!!

TOP-tábory.cz

23.6.2020

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Nový Řadov

22.6.2020

A zase… VYPRODÁNO!

S napětím jsme čekali, zda dorazí platby ke všem předběžným rezervacím na 2. běh DT Nový Řadov – kupodivu se tak bez výjimky stalo, čili 2. běh hlásí VYPRODÁNO!

Existuje ještě šance objednat letos dítěti táborový pobyt? Ale jistěěě – v případě zájmu jukněte do sekce Termíny a ceny, na našich táborech můžete v tuhle chvíli vybírat ještě ze šesti dosud neobsazených termínů :o)

TOP-tábory.cz

18.6.2020

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Eldorádo

17.6.2020

Další úplně vyprodaný běh a další dočista vyprodaný tábor!

Do startu letošní táborové sezóny zbývá už jen 11 dní a 1. běh DT Eldorádo právě hlásí obsazení všech letošních míst, čímž se také uzavřela možnost ještě se na Eldo přihlásit: Eldorádo je totiž – jak je dobrým zvykem – opět zcela vyprodané! Máme z toho pochopitelně velikánskou radost a na všechny Eldíky i Elďáky se těšíme už teď!! ❤️

Nestihli jste se přihlásit a přitom byste chtěli prožít PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na dětském táboře s námi? Nic není ztraceno, šance stále trvá! Z naší letošní nabídky zbývá 7 běhů, kde nějaká volná místa ještě jsou – jejich přehled s možností okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu najde v sekci Termíny.

TOP-tábory.cz

16.6.2020

Tak jsme to dokázali i letos!!

Na všechny naše tábory je k dnešnímu dni přihlášeno v součtu už více než 4.000 táborníků – tuhle metu jsme překonali podruhé za sebou, ale letos nám to (vzhledem ke komplikovanosti jarních měsíců) dělá radost minimálně dvojnásobnou :)

Moc děkujeme za zájem našich táborníků a jejich rodičů – vaše důvěra nás strašně těší a nesmírně zavazuje!

TOP-tábory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

16.6.2020

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Nežárka

15.6.2020

Znovu VYPRODÁNO a znovu na Nežárce!

2. běh DT Nežárka hlásí k dnešnímu dni obsazení veškeré kapacity, všem dalším zájemcům o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® v tomhle termínu se tedy s lítostí omlouváme a dáváme na výběr z naší zbývající volné nabídky: Termíny jednotlivých běhů, jejich cenu i aktuální obsazenost, včetně možnosti okamžité elektronické rezervace, najde v sekci Termíny.