TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

DT Pražanka

22.2.2024

Vyhlašujeme START hlavní části příprav našich táborů na prázdninový nálet našich drahých sarančat :o)

Nejprve pohled do rekonstrukčního deníčku DT Pražanka: Jak už víte, aktuálně nemáme na Práže záchody (instalace těch nových v průběhu března), ale právě začala instalace sádrokartonových podhledů v celém prostoru táborových umývárek. Tak se na fotkách rozlučte s dosavadním výhledem na prkenné podbití střechy – architekti nám sice tvrdili, že je to “rustikální a vintage”, ale v létě už na něj můžete jen s láskou vzpomínat :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

20.2.2024

Známe odpovědi na vaše nejčastější otázky :o)

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 40 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@TOP-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

TOP-tábory.cz

18.2.2024

Jak vybrat ten správný tábor

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

17.2.2024

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

16.2.2024

Nezapomněli jste na svého kamaráda?

DOBRÁ RADA PRO NOVÁČKA (aneb každé doporučení = odměna 300 Kč!)

Strašně nás těší, že se u nás táborníkům líbí tak moc, že doporučují naše tábory i zástupům svých kamarádů! Moc si toho vážíme a takové “dobré rádce” v létě čeká také odměna – poukaz na 300 Kč za každého doporučeného nováčka! Pokud jste na to zapomněli, nic není ztraceno – akce “Dobrá rada pro nováčka” se týká přihlášek, podaných až do 31. května. Tak se zkuste zamyslet, koho ze svých kamarádů (nebo příbuzných či známých) byste chtěli mít v létě na táboře s sebou a nezapomeňte ho včas pozvat – u nás se to totiž vyplatí…!

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Eldorádo

15.2.2024

DT Eldorádo bude mít do léta téměř dvě třetiny matrací zbrusu nových!

To se nám bude panečku chrupkat…! Před zahájením prázdnin nás na Eldu čeká pěkná fuška – rozmístit do celkem 145 postelí zbrusu nové luxusní matrace, díky nimž se z Eldoráda stane učiněné “spánkové sanatórium”! Snad nám tak odpadnou starosti s občasnými ilegálními výpravami po večerce – prostě teď už se vám z těch postelí ani nebude chtít vylejzat, milánkové :o) A DT Pražanka? Tam samozřejmě nic měnit netřeba – všechny matrace v celém táboře jsme přece vyměnili už loni!

Za vstřícný přístup a velkorysou sponzorskou spoluúčast při proměně Eldoráda ve špičkový prázdninový resort děkujeme specialistům z firmy Imper-art s.r.o. – www.matracezahubicku.cz.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

14.2.2024

Čili co? Čili VALENTÝN

Z vlastní zkušenosti víme, že táborové lásky patří mezi ty nejkrásnější (přestože na našich táborech mají své přesně vymezené mantinely – jen a pouze držení se za ruce a vrhání toužebných pohledů, dyť víme…!). Všem našim “vzplanutým” táborníkům tedy přejeme, ať je ten dnešní svátek zamilovaných naplněn oboustrannou romantikou, a pokud mezi aktuálně poblouzněné nepatříte, nevadí – dočkejte času: Snad nikde jinde totiž nevzniká tolik prvních lásek, jako při vyhitovaných táborových diskotékách :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

13.2.2024

Na tábor ZADARMO! Jakože zadarmo?? Jakože dočista ZADARMO!!

U nás to tak může být – nevěříte? Jukněte na pravidla naší velké novoroční hry Na tábor ZADARMO a hrajte s námi o 6 zcela bezplatných pobytů na našich táborech (DT Eldorádo & DT Pražanka). Hrajeme do 29. února – zajistěte svému dítěti TEN SPRÁVNÝ TÁBOR včas! A třeba i ZADARMO… :o)

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

12.2.2024

Příměstský tábor nebo plnohodnotné prázdninové dobrodružství v chatkovém areálu uprostřed přírody, se spaním daleko od maminky?

Kritéria pro své rozhodování má určitě každý rodič jiná, mnohde mezi ně jistě bude patřit i cena. Takže o kolik vlastně vychází pobyt na příměšťáku levněji? Nebo takhle – vychází on vůbec levněji?? Podrobnosti o našem letošním ceníku v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Eldorádo

11.2.2024

Šmankote – už je to tady: První “žlutá výstraha” v letošní nabídce našich táborů:

Na 3. běhu DT Eldorádo nám k dnešku zůstává už jen posledních 10 % volných míst! Porovnání s loňskem? O celé dva měsíce dřív!! Váš letošní zájem o prázdniny pod vlajkou smajlíka, to je prostě sec-mazec – a pro nás samozřejmě nejvíc nejpěknější odměna za naše každoroční snažení. Takže děkujeme pěkně a děkujeme moc

Kompletní nabídku naší “táborové flotily” (2 areály – 9 termínů) najdete v sekci TERMÍNY, kde si vybraný pobyt rovnou můžete objednat s okamžitou platností: Závazná rezervace táborového pobytu nyní už za 2.000 Kč – a do konce února i s šancí na výhru ve velké novoroční hře Na tábor ZADARMO!!

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®