TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

25.11.2021

Pomáháme Ježíškovi!

I v letošním roce si vám jako tradičně dovolujeme nabídnout malou pozornost – možnost objednání vánočního dárkového poukazu pro vaše dítě, a to zcela ZDARAMA.

Objednání vánočního poukazu je NEZÁVAZNÉ – nejedná se tedy o žádnou formu rezervace pobytu, je to pouze naše nabídka rodičům, kteří chtějí svému dítěti rozšířit a zpestřit vánoční nadílku. Pro rezervaci pobytu je tedy třeba následně vyplnit elektronickou přihlášku, a to kdykoliv až do vyprodání daného běhu.

K vystavení poukazu stačí pouze na náš e-mail (info@TOP-tabory.cz) napsat jméno dítěte a název tábora, o který máte zájem (Nový Řadov, Eldorádo, Pražanka nebo Nežárka). Na základě této informace následně zašleme Ježíškovi do e-mailu k vytištění vánoční dárkový poukaz, který poté udělá radost pod stromečkem.

Možnost objednání vánočního dárkového poukazu se pochopitelně týká i dětí, které už teď na náš tábor přihlášeny jsou – nabídka trvá do 10. prosince.

TOP-tábory.cz

18.11.2021

Jak vybrat ten správný tábor

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

TOP-tábory.cz

13.11.2021

Nemeškáme, neleníme – prostě MAKÁME!

Právě teď pokračujeme v průběžné aktualizaci našeho webu. Prošli jsme tisíce a tisíce fotek a vybrali ty (doufáme že) nejhezčí do nových profilových fotogalerií našich dvou táborů:

1. DT Eldorádo – galerie TADY
2. DT Pražanka – galerie TADY

Kromě toho se intenzivně věnujeme ohlášeným rozsáhlým rekonstrukcím umývárek, sprch a záchodů na dalších dvou táborech (Nový Řadov a Nežárka) a samozřejmě nikterak nezanedbáváme ani evidenci všech přihlášek a plateb, které se na nás od zahájení předprodeje mohutně hrnou :o) Zkrátka pokud jde o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2022, není čas ztrácet čas – naší kompletní nabídku (4 tábory – 17 běhů) najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz

6.11.2021

Také v příštím roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

TOP-tábory.cz

30.10.2021

První měsíc předprodeje – 200 závazných rezervací!!

Po prvních třiceti dnech od zahájení předprodeje 2022 má PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na některém z našich táborů zaplaceno už přes 200 nejnatěšenějších táborníků :o) Kompletní nabídku naší “táborové flotily” pro příští léto najdete v sekci TERMÍNY, kde můžete vybraný pobyt rezervovat prostřednictvím rychlé a jednoduché elektronické přihlášky.

A dále: Také v letošním roce budeme pomáhat Ježíškovi – podrobnosti o vánočních dárkových poukazech budeme do mailových schránek rodičů našich táborníků rozesílat v nejbližších dnech.

TOP-tábory.cz

25.10.2021

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají v příštím roce poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@TOP-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

TOP-tábory.cz

19.10.2021

50.000? DĚTÍ JAKO SMETÍ!!

Čím pro nás bude nadcházející táborová sezóna výjimečná? V jejím průběhu překonáme hranici 50.000 táborníků, kteří část svých prázdnin strávili na některém z našich táborů!

V roce 2006, kdy jsme partnerstvím DT Nový Řadov a DT Eldorádo položili základ naší “táborové flotily” TOP-tábory.cz, se nám určitě o podobném výsledku ani nezdálo – tím spíš nás těší, tím spíš si vašeho stále rostoucího zájmu vážíme! ❤️

Tu pro nás tak významnou sezónu jsme přitom vlastně už odstartovali – předprodej poukazů na PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2022 začal už 28. září: Podrobnosti o celé naší táborové nabídce, včetně elektronické přihlášky na vybraný pobyt, najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz

15.10.2021

Předprodej táborových poukazů 2022 už u nás frčí naplno (podrobnosti a přihlášky v sekci TERMÍNY), na základě aktuálního dění se ale ještě jednou důležitou větou vracíme k prázdninám uplynulým:

Omlouváme se tímto všem rodičům našich táborníků, že jsme z rozhodnutí vlády ČR byli nuceni v létě postupovat nezákonně! Právě takový je totiž dnešní verdikt soudu ohledně povinného testování účastníků dětských táborů v ČR… (více informací najdete TADY)

Pochopitelně pevně věříme, že podobné “taškařice” už nás příští rok nepostihnou – i tentokrát u nás ale samozřejmě platí, že pokud by státní orgány konání dětských táborů 2022 zakázaly, uhrazené platby bychom vraceli v plné výši, bez jakýchkoliv storno poplatků (viz Smluvní podmínky).

TOP-tábory.cz

28.9.2021

A JE ZASE ODSTARTOVÁNO!!

Od dnešního rána elektronické přihlášky na všechny naše tábory znovu pěkně frčí, čehož využili ti nejvíc nejnatěšenější táborníci, kteří si už stihli PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2022 zarezervovat! Chcete patřit mezi ně i vy? Nic není jednodušší – kompletní nabídku naší “táborové flotily” (DT Nový Řadov – DT Eldorádo – DT Pražanka – DT Nežárka) včetně rychlé a jednoduché elektronické přihlášky najdete v sekci TERMÍNY.

Patronem země české a dnešního zahájení předprodeje táborových poukazů 2022 je svatý Václav :o)

TOP-tábory.cz

27.9.2021

Tááákže – UŽ ZÍTRA!

Úderem půlnoci vypukne tradiční svatováclavské zahájení předprodeje pro PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2022! Dolaďujeme poslední detaily, naposledy ověřujeme funkčnost a správnost fungování našich stránek a především – těšíme se na vás! ❤️

TOP-tábory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®