Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

DT Pražanka

21.2.2020

Další změna obsazenosti, další červené varování!

3. běh DT Pražanka se právě dostal do kategorie 60 – 90% obsazených postýlek, v přehledu termínů už mu tedy ode dneška náleží červený štítek. Celková obsazenost Pražanky je přitom k dnešnímu dni 81%, což je v tomhle termínu zdaleka nejlepší výsledek v celé historii našeho tábora! Váš každoročně rostoucí zájem o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na břehu Štěpánského rybníka nám dělá velikánskou radost a moc si ho vážíme – děkujeme! Míst každým dnem ubývá, ale šance samozřejmě ještě existuje: Kompletní nabídku naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) najdete v sekci Termíny a ceny, kde si vybraný pobyt můžete také okamžitě rezervovat.

DT Nežárka

20.2.2020

Červené varování na Nežárce! 2. běh DT Nežárka právě překonal laťku 60% zaplněných postýlek a v tabulce termínů mu tedy ode dneška náleží červený ukazatel obsazenosti. Aktuální obsazenost jednotlivých běhů všech našich táborů si můžete kdykoliv zkontrolovat sami v sekci Termíny a ceny, kde si vybraný běh můžete také okamžitě rezervovat prostřednictvím jednoduché a rychlé elektronické přihlášky.

Letní-tábory.cz

19.2.2020

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Nový Řadov

18.2.2020

Ojojoj!! Rekordy padají, běhy se nám plní jako nikdy dřív, což třeba dneska znamená červené varování, které vysílá 2. běh DT Nový Řadov. Ten se díky vašemu zájmu právě přesunul do kategorie 60 – 90% obsazených postýlek, takže všem loňským zájemcům o letošní účast důrazně doporučujeme s přihlášením NE--HAT! Okamžitou rezervaci kteréhokoliv běhu z letošní nabídky naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) si můžete udělat prostřednictvím jednoduché a rychlé elektronické přihlášky v sekci Termíny a ceny.

DT Eldorádo

17.2.2020

Letošní rekordní zájem táborníků přináší další červené varování: 3. běh DT Eldorádo se dřív než kdykoliv v historii právě přesouvá do kategorie 60 – 90% obsazených postýlek. Děkujeme za váš zájem, dělá nám velikánskou radost :o) Kompletní nabídku všech 18 termínů naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) najdete v sekci Termíny a ceny, kde si můžete zvolený běh také okamžitě rezervovat.

Letní-tábory.cz

16.2.2020

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Nový Řadov

15.2.2020

TADÁÁÁÁÁ :o) DT Nový Řadov právě hlásí obsazení 50% svojí celkové prázdninové kapacity!

Děkujeme – vašeho každoročně rostoucího zájmu o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na břehu Lužnice si nesmírně vážíme!

DT Pražanka

14.2.2020

Na 1. běhu DT Pražanka jde do tuhého! Aktuálně tu zbývá posledních 10% volných míst, takže dnešním dnem vydáváme pro tenhle termín žlutou výstrahu, čili POSLEDNÍ ZVONĚNÍ!! Chcete i vy zajistit svým dětem PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na některém z našich táborů (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka)? Vybírejte a objednávejte z pohodlí domova v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

13.2.2020

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Eldorádo

13.2.2020

Orkán Sabine už naštěstí utichl, o smršti vašich přihlášek se to rozhodně říct nedá :)

DT Eldorádo má k dnešku už tolik přihlášených táborníků, jako bylo loni na konci února, a navíc dnes vysílá další červené varování – 4. běh právě postoupil do kategorie 60 – 90 % obsazených postýlek. Nemáte ještě přihlášku? Pojďme to napravit :) Kompletní přehled všech 18 běhů našich čtyř táborů najdete v sekci Termíny a ceny, kde si zároveň můžete vybraný pobyt okamžitě rezervovat – těšíme se na vás!