TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

26.5.2020

Tak my už to teda řeknem úpe narovinu!

Dětský tábor NOVÝ ŘADOV (www.novyradov.cz):

Dětský tábor ELDORÁDO (www.dt-eldorado.cz):

Dětský tábor NEŽÁRKA (www.tabor-nezarka.cz):

Dětský tábor PRAŽANKA (www.prazanka.cz):

…čili i letos platí: TOP-tábory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

23.5.2020

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Eldorádo

20.5.2020

Fičák pokračuje, vyprodané běhy nám rychle přibývají!

Nejnověji hlásí VYPRODÁNO 3. běh DT Eldorádo, kam už se nám letos nevejde ani noha (natož dvě :o). Ani opozdilci ale nemusí věšet hlavu, házet flintu do žita či snad brečet nad rozlitým mlékem: Naše „táborová flotila“ v tuhle chvíli nabízí na výběr stále ještě z deseti neobsazených termínů, takže šance prožít s námi PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® stále existuje! Kompletní přehled, včetně možnosti okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu, najdete v sekci Termíny.

TOP-tábory.cz

20.5.2020

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Pražanka

19.5.2020

Virus, nevirus – Pražanka je zase vyprodaná! Úplně & dočista!! Právě jsme uzavřeli poslední dosud nevyprodaný běh a tím pádem už je třeba vybírat z našich dalších táborů (Nový Řadov, Eldorádo, Nežárka – aktuální nabídka TADY). Pokud by se na Práže ještě nějaké to místo dodatečně uvolnilo, budeme o tom informovat na naší facebookové stránce. A nakonec to nejdůležitější: Moc děkujeme všem rodičům a táborníkům za letošní zájem – strašně nás těší a nesmírně zavazuje!

TOP-tábory.cz

19.5.2020

Dnes od 8:00 do 11:00 celkem 32 telefonátů!!

Současný zájem rodičů o dětské tábory zaskočil i nás, chceme proto touto cestou zodpovědět nejčastější dotaz:

ANO, údaje, které vidíte na našich internetových stránkách, jsou samozřejmě aktualizované a pro daný okamžik platné. Běhy, u kterých vidíte v tabulce možnost REZERVOVAT, tedy skutečně nejsou ještě vyprodané a pro své dítě tak můžete vyplnit elektronickou přihlášku s OKAMŽITOU platností (nemůže se tedy jako u některých jiných táborů stát, že bychom vám následně volali, že termín je vlastně už zaplněn).

V tuhle chvíli máme ještě na výběr ze 12 běhů, vybírat a okamžitě objednávat můžete v sekci Termíny.

TOP-tábory.cz

19.5.2020

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Nový Řadov

18.5.2020

Názorný důkaz obnoveného zájmu o dětské tábory: 4. běh DT Nový Řadov – dočista VYPRODÁNO! Ale žádnou paniku – stále ještě u nás můžete vybírat ze 13 dosud neobsazených termínů :o) Kompletní nabídku naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) včetně možnosti okamžité rezervace vybraného pobytu najdete v sekci Termíny.

TOP-tábory.cz

18.5.2020

Tak tuhle truchlivou fotku jsme měli od března připravenou v archivu pro chvíli, kdy bychom museli oznámit, že se naše tábory letos kvůli epidemické situaci neuskuteční…

Naštěstí už je všechno jinak – právě dnes jsme konání tábora ohlásili příslušným krajským hygienickým stanicím, na všech našich táborech už proběhly první přípravné víkendy a zbývající volná místa opět mizí jako o závod! A teď ještě ta věta, kterou jsme si celé dva měsíce netroufli použít: TĚŠÍME SE NA VÁS :o)

Možnost okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu najdete v sekci Termíny.

TOP-tábory.cz

14.5.2020

Včerejší OPTIMISTICKÝ VÝHLED POTVRZEN!!

Na základě rychlého (a příznivého) vývoje situace kolem letošní táborové sezóny můžeme konečně potvrdit, že pokud se v hygienických podmínkách pro konání dětských táborů nic zásadního nezmění, vypluje celá naše „táborová flotila“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) na další prázdninovou plavbu opět v plné síle a sestavě! Vše bude samozřejmě i nadále záviset na dalším vývoji epidemiologické situace v ČR, nicméně aktuální stav (podrobnosti TADY) nám umožňuje srdečně pozvat všechny dosud nepřihlášené zájemce o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®: Kompletní přehled naší prázdninové nabídky, včetně možnosti okamžité rezervace táborového pobytu pro Vašeho potomka, najdete v sekci Termíny a ceny – těšíme se na vás :o)