TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

22.5.2022

Známe odpovědi na vaše nejčastější otázky :o)

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@TOP-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

TOP-tábory.cz

21.5.2022

Dobrá rada pro nováčka: UŽ JEN 10 DNÍ!

Pokud ještě chcete využít naší akci DOBRÁ RADA PRO NOVÁČKA (poukaz na 200 Kč za každého nového táborníka), upozorňujeme, že šance potrvá už jen 10 dnů. Mezi podmínky akce totiž patří, že “nováček” i jeho “dobrý rádce” podají přihlášku DO 31. KVĚTNA. Podrobnosti TADY.

TOP-tábory.cz

20.5.2022

Info pro jihočeské maminky/tatínky samoživitele:

Z Nadace Jihočeské naděje hejtmana Martina Kuby už máme proplacen první táborový pobyt, takže z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že tahle podpora samoživitelům skutečně funguje! Pokud máte zájem podporu získat, podrobnosti najdete TADY.

TOP-tábory.cz

19.5.2022

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího sdružení TOP-tábory.cz: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Nový Řadov

18.5.2022

3. běh DT Nový Řadov: POSLEDNÍCH 10 % volných míst!!

A heleme se – na třetím řadovském turnusu už je obsazeno 9 postelí z každých deseti, takže právě dnes vyhlašujeme pro tenhle termín “žlutou výstrahu”, čili POSLEDNÍ ZVONĚNÍ! Žádné další upozornění pro nepřihlášené zájemce nebude, následovat pak bude už jen štítek VYPRODÁNO – kdo zaváhá, netáboří…

Aktuální nabídka sdružení TOP-tábory.cz: K dnešnímu dni 9 běhů zcela vyprodaných, stále se ale dá vybírat z osmi termínů ve třech táborových areálech. Vybrat by si tedy měl ještě každý… Podrobnosti v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

17.5.2022

Jak vybrat ten správný tábor

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Nežárka

16.5.2022

Další zcela obsazený termín pod vlajkou se smajlíkem!!

Na 3. běhu DT Nežárka už není k dispozici ani jedno místo, čili dočista VYPRODÁNO Všechny dosud nepřihlášené zájemce o tenhle termín tedy musíme odkázat na zbývající nabídku naší “táborové flotily“, ve které zůstává na výběr z osmi ještě nevyprodaných termínů: Podrobnosti v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

TOP-tábory.cz

15.5.2022

K dnešnímu dni obsazeno 90 % míst z celé letošní prázdninové nabídky sdružení TOP-tábory.cz!!

Děkujeme moc & děkujeme pěkně – váš každoroční zájem o naše tábory nás strašně těší a nesmírně zavazuje ❤️

DT Nežárka

11.5.2022

POSLEDNÍ ZVONĚNÍ na 1. běhu DT Nežárka!

V úvodní prázdninovém termínu zůstává v našem chatkovém království na břehu Nežárky už jen posledních 10 % volných míst – 1. běh DT Nežárka právě dnes vydává poslední, tedy žlutou výstrahu! A žádné další upozornění už nebude – pak už totiž bude ŠMITEC…

Naše “táborová flotila” stále ještě nabízí zájemcům o tábornické dobrodružství dostatečně pestrý výběr: Přestože z celé naší letošní nabídky už zbývá jen posledních cca 10 % volných míst, k dispozici u nás stále ještě zůstávají termíny v průběhu celých letních prázdnin – podrobnosti a možnost okamžité rezervace v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Nový Řadov

9.5.2022

1. běh DT Nový Řadovposledních 10 % volných míst!

První letošní “žlutá výstraha” na Novém Řadově: V úvodním prázdninovém termínu nám zbývá už jen 40 volných míst, pokud se chcete vejít, rozhodně tedy doporučujeme přihlášení zbytečně neodkládat…!

Naše “táborová flotila” v tuhle chvíli nabízí na výběr ještě z 9 prázdninových termínů ve třech táborových areálech, ovšem už za pár dnů bude tahle nabídka zase o něco chudší. Zkrátka kdo zaváhá, netáboří…

TOP-tábory.cz      PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®