TOP-tábory.cz Aktualitky Aktualitky

TOP-tábory.cz

21.1.2021

První tisícovka táborníků už je přihlášená!

Nesmírně (ale NESMÍÍÍRNĚ!) nás těší každoroční zájem dětí a rodičů o naší “táborovou flotilu” – právě dnes jsme překonali laťku v podobě první tisícovky přihlášených táborníků a už teď se těšíme na naše další společné prázdninové dobrodružství :o) Děkujeme za váš zájem a důvěru ❤️

TOP-tábory.cz

20.1.2021

Také v tomto roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Pražanka

18.1.2021

Počet přihlášených táborníků roste fofrem každým dnem!

Nejnověji se nám do “oranžové kategorie” přesouvá 3. běh DT Pražanka, který právě překročil hranici 30 % obsazených postýlek. Kompletní nabídku naší “táborové flotily“, včetně možnosti okamžité rezervace vybraného termínu, najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz

16.1.2021

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Eldorádo

14.1.2021

Přihlášky se hrnou, obsazenost roste: 1. běh DT Eldorádo – oranžové upozornění!

Zahajovací prázdninový termín DT Eldorádo se právě dnes přesouvá do “oranžové kategorie” (30 – 60 % obsazených míst). Kompletní nabídku naší “táborové flotily“, včetně aktuální obsazenosti a okamžité rezervace vybraného termínu, najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz

13.1.2021

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče “prvotáborníků”, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

TOP-tábory.cz

12.1.2021

TOP-tábory.cz: NABÍRÁME TEMPO!

Právě dnes jsme překročili hranici 700 přihlášených táborníků a už teď se nemůžeme dočkat, jak si naše další PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® zase vespolek užijeme ❤️

Podrobnosti a přihlášky v sekci TERMÍNY, těšíme se na vás!

DT Eldorádo

3.1.2021

Jako první ze všech našich táborů letos vydává “oranžové upozornění” 2. běh DT Eldorádo, který právě překonal hranici 30 % obsazených postýlek a míří ke svému tradičnímu každoročnímu vyprodání :o)

Kompletní nabídku naší “táborové flotily”, včetně všech podrobností a možnosti okamžité elektronické rezervace vybraného termínu, najdete v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz

1.1.2021

TOP-tábory.cz: PRODEJ POUKAZŮ ZAHÁJEN

S koncem starého roku skončil také podzimní předprodej, který využilo 472 nejnatěšenějších táborníků, a dnešním dnem už zahajujeme prodej poukazů naší “táborové flotily” naostro!

Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka: Celkem 17 běhů a PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® ve čtyřech moderních táborových areálech uprostřed krásné přírody. Kompletní přehled a okamžitá elektronická rezervace vybraného pobytu už nyní v sekci TERMÍNY.

TOP-tábory.cz

31.12.2020

Společně máváme na rozloučenou roku 2020!

Roku sice tak složitému, ale přesto na všech našich táborech zcela bezproblémovému. Svoje PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® si u nás bez komplikací tentokrát užilo celkem 4.233 táborníků a my pevně věříme, že jak to bývá tradicí, většina z nich si ani v příštím roce nenechá ujít další prázdninové dobrodružství na některém z našich táborů…

Přejeme vám všem veselého Silvestra a šťastných a zdravých všech 365 dní roku 2021 – děkujeme za vaši přízeň a důvěru ❤️