Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

Nejčastější dotaz ze strany rodičů:

Proběhnou v létě tábory? Nevíme víc, než vy, ale…

Žádné závazné stanovisko ze strany státních úřadů zatím nepadlo, nicméně v centru debat se dnes zčista jasna objevila potřeba promoření populace (vhodnější se nám jeví termín „přirozená imunizace společnosti“). Na základě tohoto zdánlivě mírného posunu názoru fundovaných epidemiologů si troufáme opět o něco víc doufat, že i letos naše tábory otevřou svou vlídnou náruč všem přihlášeným táborníkům a ve spolek si zase užijeme PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® Pokud se zasláním přihlášky kvůli přetrvávající nejistotě váháte, dovolujeme si níže připomenout naše jasné vyjádření z 11. března.

Zkrátka – vyhráno ještě zdaleka není, ale u nás (tak jako každý rok) pokračují všechny práce nezbytné k tomu, aby léto na Novém Řadově, Eldorádu, Pražance i Nežárce bylo opět plné smíchu spokojených táborníků. Tak nám i jim držte prosím palce :o)

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Pražanka

3.4.2020

Virus, nevirus – přihlášky nám stále chodí a volných míst neustále ubývá!

Nejnověji musíme zklamat zájemce o 2. běh DT Pražanka – aktuální stav: VYPRODÁNO! Šance zažít na některém z našich táborů PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® ale stále trvá: K dnešnímu dni se dá ještě vybírat ze 14 dosud nevyprodaných termínů na Novém Řadově, Eldorádu, Pražance nebo Nežárce – kompletní přehled včetně možnosti okamžité rezervace vybraného pobytu najdete v sekci Termíny a ceny.

Vážení rodiče,

až do dnešního dne jsme neslyšeli žádný relevantní údaj/výhled na letní prázdniny. Nyní se situace alespoň trochu změnila – náměstek ministra zdravotnictví R. Prymula se v rámci rozhovoru pro Seznam.cz dotkl i tématu dětských táborů (viz níže). Samozřejmě se nejedná o žádné závazné stanovisko, nicméně i tato predikce je pro nás důvodem přechodu od bezbřehého pesimismu k opatrnému realismu :o)

Jakékoliv další relevantní informace vám v budoucnu budeme opět přinášet na našich www a na naší FB stránce!

Letní-tábory.cz

31.3.2020

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Pražanka

26.3.2020

Další VYPRODÁNO v našich termínech! V rekordním čase dokázala tábořeníchtivá omladina dočista zaplnit 4. běh DT Pražanka, čili tenhle turnus už bohužel nemůžeme nabídnout dalším zájemcům… V nabídce naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) ovšem stále zůstává k dispozici ještě 15 termínů, takže vybrat by si měl opravdu každý. Když už ty letošní prázdniny nebudou u móře, ať jsou to alespoň PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® :o) Podrobnosti a přihlášky v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

24.3.2020

Přihlášky už zase přibývají!

Zřejmě v souvislosti se včerejším potvrzením dvouměsíčních prázdnin jsme po kolapsu v půlce března zaznamenali opětovné nastartování zájmu o naše tábory. Optimismus rodičů nám samozřejmě dodává energii a přestože neoplýváme věšteckým nadáním Vlastíka Plamínka, alespoň PEVNĚ DOUFÁME, že léto na všech našich táborech (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) bude opět plné dětí, zážitků. srandy a smíchu! Rezervace a doručení plateb i nadále potvrzujeme standardním způsobem, přípravy na léto u nás pokračují tak, jako každý rok. Držte tedy prosím svým táborníkům palce, ať je i letos čekají PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®. Děkujeme za Vaši přízeň…!

Letní-tábory.cz

19.3.2020

Smajlík v čase karantény: BUĎ JAKO SMAJLÍK :o) #keepsmiling

Letní-tábory.cz

11.3.2020

Dodnes si dobře pamatujeme ten blažený pocit při vyhlášení uhelných prázdnin v roce 1979 :o) Ačkoliv všem našim táborníkům tedy podobně blahý pocit z dnešního zahájení mimořádných prázdnin ze srdce přejeme, z pochopitelných důvodů zároveň doufáme, že ty letošní „virové prázdniny“ budou co nejkratší. Ale jo, mazlíci – užijte si je… inu NA MAXIMUM!