TOP-tábory.cz

…a léto je v čudu!

K zítřejšímu začátku školního roku tedy všem našim táborníkům přejeme, aby těch deset měsíců bylo zcela bez problémů, komplikací a průšvihů, a aby vaše studijní výsledky (třeba alespoň částečně :o) odpovídaly představám vašich pánů rodičů…!

A co vlastně napsat k tomu dalšímu táborovému létu, které se nám s dnešním koncem prázdnin definitivně ztrácí do minulosti?

V první řadě – díky bohu za něj! Díky bohu, že na rozdíl od řady jiných aktivit mohlo opět proběhnout naplno a díky bohu, že jsme kvůli nějakému pozitivnímu testu nemuseli žádný běh předčasně ukončit!
Za samozřejmou rozhodně nepovažujeme ani důvěru vás, rodičů, s níž nám své mazlíky svěřujete v takovém počtu, že se nám chatek a postýlek každoročně zoufale nedostává – vážíme si toho a děkujeme!
A pochopitelně jsme vděční i všem našim táborníkům – právě oni jsou totiž duší našich táborů! Duší, kterou byste občas nejradši vypustili :o), ale už za chvíli jste rádi, že je plná energie, nápadů… a ptákovin. Fakt jsme se snažili, aby pro ně právě zážitky z našich táborů patřily k nejhezčím vzpomínkám letošních prázdnin; jestli se nám to povedlo, vám jistě řeknou oni sami.
A poděkování poslední? Možná by patřilo na samý začátek – je totiž určeno všem našim spolupracovníkům a kolegům, pro které Řadov, Eldorádo, Pražanka či Nežárka nejsou jen táborem, prací, zábavou nebo brigádou, ale docela jednoduše diagnózou, bez níž by se ten zápřah nejspíš ani nedal vydržet. Díky vám za ní ❤️

Za TOP-tábory.cz Václav Vaněček, hl. vedoucí