TOP-tábory.czafterpartyAfter party

Prémiová akce pro účastníky DT Eldorádo & DT Pražanka:

Prázdninová AFTER PARTY 2024

/ 7 dní za cenu 2.790 / *

…neboli nejlevnější týdenní pobyt v letošní nabídce
všech chatkových táborů v ČR!

Po nadmíru vydařené AFTER PARTY 2023 (fotogalerie z loňska tady) přicházíme s poděkováním za váš letošní zájem o naše tábory znovu! Tím poděkováním je opět exkluzivní neveřejná nabídka: Klientská MEGA-sleva 30 % (tj. 1.200 Kč) na poslední, 5. běh DT Pražanka v termínu 25.8. – 31.8.2024.

Rozloučení s letošními prázdninami v moderním chatkovém areálu uprostřed malebné krajiny rekreační lokality Štěpánského rybníka za pouhopouhých 2.790 Kč (oproti plné ceně 3.990 Kč). Tato sleva se vztahuje výhradně na děti, které se v roce 2024 už zúčastnily některého z předchozích běhů našich táborů (bude se tedy jednat o druhou táborovou účast dítěte v této přihláškysezóně).

Loučení, na které se nezapomíná,
za cenu, o které se vám nezdá :o)

Cenově nepřekonatelná nabídka pro všechny naše nadšené táborníky, kteří nechtějí poslední prázdninový týden promarnit „čumákováním“ doma a raději si s námi v táborovém duchu naplno užijí ještě jeden týden PRÁZDNIN NA MAXIMUM ® – závěr léta plný srandy, her a blbnutí se známými oddíláky!

Elektronickou přihlášku najdete TADY – do kolonky „Poznámka k pobytu dítěte“ nutno uvést slevový kód AFTER PARTY 2024. V případě využití klientské slevy je pak třeba uhradit plnou cenu pobytu (2.790 Kč), bez hotovostního doplatku při nástupu na táboře.

* Lze využít pouze do vyprodání kapacity tábora