TOP-tábory.czafterpartyAfter party

Prémiová akce pro účastníky DT Eldorádo & DT Pražanka:

Prázdninová AFTER PARTY 2023

/ 7 dní za cenu 2.870 / *

…neboli nejlevnější týdenní pobyt v letošní nabídce
všech chatkových táborů v ČR!

Jako poděkování za váš letošní zájem o naše tábory přicházíme s neveřejnou nabídkou – tou je klientská MEGA-sleva 1.000 Kč na poslední, 5. běh DT Pražanka v termínu 27.8. – 2.9. 2023!

Rozloučení s letošními prázdninami v moderním chatkovém areálu s vlastním bazénem, v malebné krajině rekreační lokality Štěpánského rybníka, za pouhopouhých 2.870 Kč (oproti plné ceně 3.870 Kč). Tato sleva se vztahuje výhradně na děti, které se v roce 2023 už zúčastnily některého z předchozích běhů našich táborů (bude se tedy jednat o druhou táborovou účast dítěte v této přihláškysezóně).

Loučení, na které se nezapomíná,
za cenu, o které se vám nezdá :o)

Cenově nepřekonatelná nabídka pro všechny naše nadšené táborníky, kteří nechtějí poslední prázdninový týden promarnit „čumákováním“ doma a raději si s námi v táborovém duchu naplno užijí ještě jeden týden PRÁZDNIN NA MAXIMUM ® – závěr léta plný srandy, her a blbnutí se známými oddíláky!

Elektronickou přihlášku najdete TADY – do kolonky „Poznámka k pobytu dítěte“ nutno uvést slevový kód AFTER PARTY 2023. V případě využití klientské slevy je pak třeba uhradit plnou cenu pobytu (2.870 Kč), bez hotovostního doplatku při nástupu na táboře.

* Lze využít pouze do vyprodání kapacity tábora