Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Letní-tábory.cz

19.4.2019

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

Letní-tábory.cz

18.4.2019

Tak vám, milí, zlatí, boubelatí, přejeme krásné Velikonoce, plné sluníčka, úsměvů a vajíček :o)

Www.letni-tabory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Pražanka

17.4.2019

Tohle nechcete slyšet! Znovu VYPRODÁNO!! 2. běh DT Pražanka hlásí k dnešnímu dni obsazení všech postýlek, které jsou k dispozici, takže v tomhle termínu už se na Pražanku nedostane ani noha (natož dvě :o). Nicméně výběr z naší nabídky zůstává ještě široký – aktuálně si můžete vybírat z celkem 12 dosud nevyprodaných běhů naší „táborové flotily“. Vybírat a okamžitě rezervovat PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® pro svého potomka můžete v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

16.4.2019

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Nový Řadov

15.4.2019

Další „červená výstraha“ v naší nabídce! 5. běh DT Nový Řadov vstupuje dnešním dnem do kategorie 60 – 90% obsazených postýlek, což znamená historický rekord v rychlosti jeho zaplňování. Váš letošní rekordní zájem o naše tábory nás samozřejmě strašně těší a nesmírně zavazuje, moc za něj děkujeme! A jen pro úplnost ještě upozorňujeme, že těsně před vyprodáním je nyní 2. běh DT Pražanka, kde se volná místa dají spočítat na prstech jedné ruky… Podrobnosti a přihlášky v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

13.4.2019

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Pražanka

12.4.2019

Hotovo, vyřízeno! Přihlášky tábořeníchtivé omladiny nám zcela naplnily 4. běh DT Pražanka, čili v tomhle termínu hlásíme k dnešnímu dni dočista VYPRODÁNO! Pro všechny nešťastníky, kteří se přihlásit nestačili, ale máme útěchu v podobě zbývajících – zatím nevyprodaných – běhů naší „táborové flotily“: Vybírat a přihlašovat se můžete v sekci Termíny a ceny.

DT Eldorádo

10.4.2019

Žlutá výstraha, poslední zvonění! Na 3. běhu DT Eldorádo nám právě zbývá už je posledních 10% míst, všem dosud nepřihlášeným zájemcům o tenhle termín tedy rozhodně doporučujeme s přihlášením NE--HAT…! V prázdninové nabídce naší „táborové flotily“ zůstává k dnešnímu dni ještě 14 dosud nevyprodaných běhů, už brzy ale bude výběr zase o něco menší… Veškeré podrobnosti, včetně možnosti okamžité elektronické rezervace, v sekci Termíny a ceny.

DT Nový Řadov

8.4.2019

Ups – VYPRODÁNO! Špatné zprávy pro všechny dosud nepřihlášené zájemce o 1. běh DT Nový Řadov: Úvodní prázdninový termín je na Řadově dočista obsazen, žádné další přihlášky už bohužel nepřijímáme. Chtěli byste prázdniny začít právě u nás? Šance tu stále je – zbývající volná místa jsou ještě k dispozici na 1. běhu DT Nežárka. Naší kompletní nabídku pro PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2019, včetně aktuální obsazenosti jednotlivých běhů a možnosti okamžité elektronické rezervace, najdete v sekci Termíny a ceny.

DT Eldorádo

2.4.2019

A znovu VYPRODÁNO! A znovu na Eldu!! 2. běh DT Eldorádo hlásí k dnešnímu dni „full house“ (pokeroví hráči vědí :o), čili v tomto termínu už bohužel nemůžeme uspokojit žádného dalšího zájemce o účast. Nicméně výběr z naší táborové nabídky zůstává stále široký – aktuálně si ještě můžete vybírat z celkem 15 dosud nevyprodaných běhů, ačkoliv tady musíme jedním dechem upozornit, že těsně před vyprodáním je 1. běh DT Nový Řadov a 4. běh DT Pražanka (v těchto termínech už se volná místa počítají na prstech jedné ruky). Kompletní přehled, včetně možnosti okamžité rezervace vybraného pobytu, najdete v sekci Termíny a ceny.