Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Letní-tábory.cz

17.6.2018

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Nežárka

14.6.2018

Další letošní termín beznadějně obsazen! Vlastně hned dva!! Nápis VYPRODÁNO se tentokrát týká 3. a 4. běhu DT Nežárka, kam už se nevejde ani noha, natož dvě :o) V tuhle chvíli zůstává v naší nabídce ještě 8 volných turnusů, ale na některých z nich je k dispozici už jen posledních pár míst – vřele tedy doporučujeme s přihlášením NE-VÁ-HAT…! Kompletní přehled včetně možnosti okamžité elektronické rezervace v sekci Termíny a ceny.

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Eldorádo

5.6.2018

*** AKTUÁLNÍ NABÍDKA ***

Zájemcům o táborový pobyt hned na začátku prázdnin nabízíme dvě právě uvolněná místa na 1. běhu DT Eldorádo (jinak už zcela vyprodaném). V případě vážného zájmu můžete pobyt okamžitě rezervovat TADY.

DT Nový Řadov

5.6.2018

Výprodejové tsunami pokračuje! DT Nový Řadov hlásí na 2. i 3. běhu dočista VYPRODÁNO!! A aby toho nebylo málo, začínají se nám tenčit zásoby volných postýlek i na běhu čtvrtém – čili… BACHA!! Přesto si s námi PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® určitě ještě užít můžete – veškeré podrobnosti o zbývajících volných termíněch najdete v sekci Termíny a ceny

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Pražanka

4.6.2018

Další termín dočista obsazen! Na 1. běhu DT Pražanka už k dnešnímu dni není k dispozici ani jedno místo, čili co? Čili VYPRODÁNO! Na 2. běhu se podobná situace bude opakovat zanedlouho, k dispozici je totiž posledních pár míst. Vážným zájemcům tedy doporučujeme s přihlášením NE-VÁ-HAT Které termíny jsou na našich táborech dosud k dispozici a jaká je jejich aktuální obsazenost zjistíte v sekci Termíny a ceny, kde můžete rovněž provést jednoduchou okamžitou rezervaci vybraného pobytu.

DT Nežárka

28.5.2018

Další termín beznadějně obsazen! Na 1. běhu DT Nežárka už není k dispozici ani jedna volná postýlka, čili VYPRODÁNO. Přesto si i nadále z naší zbývající nabídky můžete vybrat táborový pobyt prakticky v každém prázdninovém termínu – veškeré podrobnosti najdete v sekci Termíny a ceny

Letní-tábory.cz

24.5.2018

Tak nám ta paráda zejtra vypukne! Sice jsme – s nasazením nemalé energie – připraveni, nicméně hořkému úsměvu nad tímhle vtipem jsme se ubránit fakt nedokázali…

Letní-tábory.cz

19.5.2018

Všechny tábory pěkně pohromadě! Celá naše „táborová flotila“ se letos poprvé v historii ocitne společně na jedné pohlednici. Kromě pohledů jednotlivých táborů tak budou letos po celé republice putovat i „čumkarty“ se čtyřmi tábory a jedním smajlíkem. Doufáme přitom, že naše táborníky teď výběr toho správného natolik zaměstná, že jim v hlavě nezbude místo na vymejšlení nepravostí :o)