Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

DT Eldorádo

13.10.2017

Práce na foto- a videogaleriích jsou v plném proudu. V tuhle chvíli máme zpracována všechna videa z letošního Eldoráda, jehož JouTůbe kanál je aktualizován, vyšperkován a připraven přehledně vám zprostředkovat táborové vzpomínky už od roku 2010! Vstoupit do něj můžete TADY

Také v příštím roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)
1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

Máme naplánováno!! Jako jedni z prvních (ne-li vůbec první :o) v ČR vám už teď nabízíme termíny pro rok 2018! Vzhledem k četným dotazům rodičů našich táborníků i nových zájemců o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® jsme prolistovali kalendář a závazně naplánovali příští prázdniny na všech našich táborech, abyste mohli plánovat i vy a měli přitom jistotu, že nepřijdete o termín vašeho běhu. Jen pro pořádek ale připomínáme, že možnost přihlašování spustíme tak jako každý rok až 1. ledna. Podrobnosti v sekci Termíny a ceny.

S dnešním startem školních povinností přejeme všem našim táborníkům, aby těch následujících deset měsíců bylo úspěšných, bezproblémových a hlavně rychle utíkajících! Nevěšte hlavu – 1. běh 2018 začíná na všech našich táborech už za 299 dnů :o)

Letní-tábory.cz

26.6.2017

Tak vám, naši milí, přejeme, aby vám tenhle týden ve škole utíkal co nejpomaleji. Proč?! Protože si dobře pamatujeme, že těšení se na prázdniny, co jsou za dveřmi, je to nejvíc nejhezčí období. Jakmile totiž pak ty prázdniny odstartují, začínají se hned krátit – a to nechceš :o) No a samozřejmě držíme palce, ať páteční vysvědčení odpovídá – pokud možno – představám vašich rodičů… Těšíme se na vás a všem přihlášeným svatosvatě držíme místo v chatičkách některého z našich útulných táborů – můžete se spolehnout!

Letní-tábory.cz

14.6.2017

Úžasná sezóna pokračuje, lavina přihlášek přepisuje dosavadní rekordy! K dnešnímu dni už se na PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® na některém z našich táborů přihlásilo přes 3.600 dětí a celková obsazenost už překročila hranici 90%!! Váš zájem o naše tábory je pro nás největší odměnou a doopravdickou motivací – děkujeme za něj :o)

Letní-tábory.cz

13.6.2017

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Nežárka

13.6.2017

A je to! 4. běh DT Nežárka je i letos dočista, dočista vyprodaný!! Aktuálně jsou tedy na Nežárce už jen dvě volná místa na 1. běhu (mimořádná nabídka!) a zhruba 20% volných míst na běhu pátém. Kompletní přehled dosud neobsazených běhů všech našich táborů najdete v sekci Termíny a ceny

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají v příštím roce poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Pražanka

28.5.2017

Další vyprodaný běh z naší nabídky, další termín, ve kterém už nemůžeme uspokojit žádného dalšího zájemce! Na 2. běh DT Pražanka se nám už nevejde ani noha (natož dvě), takže všechny dosud nepřihlášené zájemce musíme opět odkázat na nabídku zbývajících volných běhů, kterou včetně možnosti rychlého elektronického přihlášení najdete v sekci Termíny a ceny. A vzhledem k letošnímu rekordnímu zájmu o naše tábory rozhodně doporučujeme s přihlášením NE--HAT