Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Letní-tábory.cz

22.2.2018

Už se nám to blííížííííííí! PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® a pro někoho navíc dočista zadarmo!!

Letní-tábory.cz

22.2.2018

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Pražanka

21.2.2018

Tak paráda! Už i 3. běh DT Pražanka se dostal do kategorie 30 – 70% obsazených postýlek, čili právě vydává „oranžové upozornění“. Už v tuhle chvíli díky lavině přihlášek přepisujeme historický rekord a to ještě únor není zdaleka u konce :o) Váš zájem o naše tábory nás samozřejmě strašně těší, velice motivuje a nesmírně zavazuje – děkujeme za něj!!

DT Eldorádo

21.2.2018

Zájem táborníků neopadá, přihlášky se hrnou a naše statistiky přepisují své historické rekordy! Právě dnes vydává „červenou výstrahu“ 1. běh DT Eldorádo: V tomhle termínu už tedy zůstává na Eldu jen posledních 30% volných postýlek!! Vážným zájemcům o začátek prázdnin v našem líbezném ELDO-údolíčku tedy vřele doporučujeme s přihlášením zbytečně NE-VÁ-HAT… Jednoduchou možnost okamžité elektronické rezervace na kterýkoliv běh naší prázdninové nabídky najdete TADY.

Letní-tábory.cz

21.2.2018

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Pražanka

20.2.2018

Další termín z naší letošní táborové nabídky vydává „oranžové upozornění“: Do kategorie 30 – 70% obsazených postýlek se nám právě přesunul 2. běh DT Pražanka, ten třetí ho bude následovat co nevidět. Co je důležité – zatím se stále ještě dá vybírat z naší kompletní táborové nabídky, kterou najdete v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

20.2.2018

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)
1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Nežárka

19.2.2018

Achtung! Warning! Attenzione! Внимание! …zkrátka BACHA!!

1. běh DT Nežárka vydává červenou výstrahu – v tomto termínu je aktuálně k dispozici už jen posledních 30% volných postýlek! Dosud nepřihlášeným zájemcům o začátek prázdnin na břehu čarokrásné Nežárky tedy doporučujeme jediné: S přihlášením rozhodně NE-VÁ-HAT!! Termíny a ceny jednotlivých běhů celé naší „táborové flotily“ včetně možnosti okamžité elektronické rezervace najdete TADY.

DT Nový Řadov

18.2.2018

Další řadovský termín vydává oranžové upozornění: Do kategorie 30 – 70% obsazených postýlek se nám právě dostal 3. běh DT Nový Řadov! Vybírat z naší kompletní prázdninové nabídky můžete v sekci Termíny a ceny, kde kromě přehledu všech 18 běhů našich táborů najdete i rychlou a jednoduchou elektronickou přihlášku.

DT Pražanka

14.2.2018

Přihlášky se hrnou, termíny se nám zaplňují! Právě dnes se do kategorie 30 – 70% obsazených postýlek přesouvá 4. běh DT Pražanka, celkový počet přihlášených táborníků na Pražance už přitom přesáhl stav na konci února 2017. Děkujeme za váš zájem, máme z něj velikánskou radost! Z kompletní nabídky našich táborů můžete vybírat v sekci Termíny a ceny.