Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

DT Pražanka

25.4.2018

Volných míst na našich táborech každým dnem ubývá!! Také 3. běh DT Pražanka už nám překonal hranici 70 % obsazených postýlek a směřuje plnou parou ke svému vyprodání! Kompletní nabídku našich táborů, včetně signalizace obsazenosti jednotlivých běhů a možnosti okamžité elektronické rezervace vybraného termínu, najdete v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

24.4.2018

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

Letní-tábory.cz

23.4.2018

Achtung! Warning! Attenzione! Внимание! …zkrátka BACHA!!

Hned tři běhy z naší letošní táborové nabídky hlásí k dnešnímu dni obsazenost 99 %. Tohle „poslední zvonění“ se týká 1. běhu DT Nový Řadov (el. přihláška na TADY), 3. běhu DT Eldorádo (el. přihláška ZDE) a 1. běhu DT Nežárka (el. přihláška TADY). Dosud nepřihlášené zájemce o tyhle termíny tedy upozorňujeme, že na přemýšlení už není čas…

Nový Řadov – Eldorádo – Pražanka – Nežárka: PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

Letní-tábory.cz

22.4.2018

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Eldorádo

20.4.2018

1. běh DT Eldorádo – dočista VYPRODÁNO! Děkujeme za váš zájem, v tomhle termínu už bohužel nemůžeme na Eldu přijmout žádné další táborníky. Nicméně ještě není všechno ztraceno – místa v úvodním prázdninovém turnusu jsou stále ještě k dispozici na našich dalších táborech. Podrobnosti najdete TADY.

Letní-tábory.cz

18.4.2018

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Nežárka

16.4.2018

Další dočista vyprodaný termín! Na 3. běh DT Nežárka se nám už nevejde ani noha (natož dvě :o) – čili VYPRODÁNO! Pro ty dosud nepřihlášené ale v naší prázdninové nabídce stále zůstává ještě 15 termínů na čtyřech táborech, doufáme tedy, že si z ní vybere úplně každý zájemce o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® Kompletní přehled dosud volných termínů, včetně možnosti okamžité elektronické rezervace, najdete TADY.

DT Nežárka

13.4.2018

4. běh DT Nežárka? Vyprodáno! Do mrtě!! Upe do posledního místečka!!! A pozor – 1. a 3. běh Nežárky budou rovněž vyprodány v nejbližších hodinách či dnech. To jen aby se pak neřeklo, že jsme včas nevarovali… Naše nabídka táborových pobytů ale stále ještě zůstává velmi široká a vybere si z ní – troufáme si tvrdit – každý zájemce. Kompletní přehled termínů a cen, včetně možnosti okamžité elektronické rezervace, najdete TADY.

Letní-tábory.cz

11.4.2018

*** BRIGÁDA ***

10.4.2018

Pro prázdninovou sezónu hledáme obsluhu (prodavače/ku) do táborového baru v areálu Nový Řadov (www.novyradov.cz). Hledáme osobu plnoletou (!), zodpovědnou (!), spolehlivou (!), iniciativní a optimistickou, která má na starost veškerý prodej sladkostí, zmrzlin, limonád a dalšího sortimentu z naší nabídky. Nabízíme měsíční odměnu cca 18.000 Kč, příjemnou práci v krásném prostředí a v mladém, energickém kolektivu. Veškeré podrobnosti na tel. 602-175-256 (paní Hanzalová)