Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Další dáreček do naší letošní rekordní sezóny: LETNÍ-TÁBORY.cz právě dosáhly počtu 5.000 fanoušků své facebookové stránky!

Děkujeme moc a děkujeme nesmírně za vaší přízeň i důvěru, budeme se pochopitelně ze všech sil snažit, aby se k nám i nadále vaši spokojení táborníci vraceli prožívat své další PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® Děkujeme, přátelé :o)

Letní-tábory.cz

23.7.2018

Máme instagram! A máme taky pár zbývajících volných míst na posledních čtyřech z letošních 18 táborových běhů! Čili co? Čili to dáme dohromady!! Na našem instagramu (odkaz TADY) teď najdete návod, jak získat naší INSTA-slevu a při objednávce táborového pobytu ušetřit 300 Kč (POZOR – není možné kombinovat s klientskou slevou 500 Kč, kterou poskytujeme při druhé účasti v sezóně na 5. běhu DT Nový Řadov). Přehled zbývajících volných míst naší „táborové flotily“ nejdete v sekci Termíny a ceny.

Www.letni-tabory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

Máte instagram? My jóóó! Zajímavé fotky, videa a pohled do zákulisí našich TÁBORŮ NA MAXIMUM ® najdete TADY. Sledujte, lajkujte, šiřte dál – buďte u toho s námi :o)

DT Eldorádo

26.6.2018

Přihlášky na Eldorádo? Zase až příští rok! Ano, prvním zcela vyprodaným táborem z naší „táborové flotily“ se stává dětský tábor Eldorádo – právě dnes jsme totiž obdrželi poslední přihlášky na 4. běh a tím je letošní kapacita Eldoráda zcela vyčerpána. Děkujeme za váš zájem, máme obrovskou radost :o) Stále přitom ale platí, že PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® s námi strávit můžete – v nabídce ještě zůstává 5 volných termínů, jejich přehled s možností okamžité elektronické rezervace najdete v sekci Termíny a ceny. A nezapomeňte: Kdo dřív přijde, ten dřív táboří :o)

Letní-tábory.cz

26.6.2018

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Pražanka

25.6.2018

A znovu VYPRODÁNO!! Tentokrát nepotěšíme zájemce o 2. běh DT Pražanka, kde jsou v tuhle chvíli obsazeny všechny postýlky. Dočista všechny! Děkujeme za váš zájem a pro všechny dosud nepřihlášené zájemce o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® připomínáme, že kompletní přehled zbývajících volných míst na našich táborech najdete v sekci Termíny a ceny, kde je i možnost okamžité rezervace vybraného pobytu.  A nezapomeňte – kdo dřív přijde, ten dřív táboří :o)

Letní-tábory.cz

25.6.2018

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Nežárka

24.6.2018

Naše rekordní sezóna pokračuje ve velkém stylu! Hlásíme další vyprodaný běh, hlásíme další obsazený termín: Nejnověji se nápis VYPRODÁNO objevuje u 2. běhu DT Nežárka. Přestože už je obsazeno celkem 11 letošních běhů, táborové dobrodružství pro své děti u nás můžete vybírat ještě ze sedmi zbývajících termínů. Jejich přehled včetně možnosti okamžité elektronické rezervace najdete v sekci Termíny a ceny. A nezapomeňte – kdo dřív přijde, ten dřív táboří :o)

Letní-tábory.cz

23.6.2018

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Pražanka

21.6.2018

*** AKTUÁLNÍ NABÍDKA ***

Zájemcům o táborový pobyt hned na začátku prázdnin nabízíme jedno právě uvolněné místo na jinak už zcela vyprodaném 1. běhu DT Pražanka (www.prazanka.cz). V případě vážného zájmu volejte 602-379-842.