Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Letní-tábory.cz

23.6.2019

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Nežárka

20.6.2019

Tohle nechcete slyšet! Znovu VYPRODÁNO!! 2. běh DT Nežárka hlásí k dnešnímu dni obsazení všech postýlek, které jsou k dispozici, takže v tomhle termínu už se na Nežárku nedostane ani noha (natož dvě :o). A na 1. běhu nám zbývá už jen jedno jediné volné místečko…! Ale zájemce o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® můžeme uklidnit – vybrat se u nás stále ještě dá! Podrobnosti o letošní nabídce naší „táborové flotily“ najdete v sekci Termíny a ceny, kde si můžete vybraný pobyt okamžitě elektronicky rezervovat.

Letní-tábory.cz

18.6.2019

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Pražanka

11.6.2019

DT Pražanka – a šmitec! K dnešnímu dni dospěl k vyprodání i poslední dosud volný pražankovský turnus, tedy 3. běh, a tím se Práža stává prvním dočista vyprodaným táborem v letošní nabídce naší „táborové flotily“. Všem rodičům děkujeme za důvěru a našim táborníkům (pravda, trochu dopředu :o) za další bezvadné chvíle, které spolu na břehu Štěpánského rybníka opět strávíme! No a jinak – šance užít si s námi PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® stále ještě trvá: V nabídce zůstává 9 běhů, na kterých se nějaké to volné místečko ještě najde, jde tedy jenom o to s přihlášením NE--HAT. Vybírat a přihlašovat se můžete v sekci Termíny a ceny.

Květen je za námi, jak to měsíc před startem prázdnin vypadá?

Všechny naše tábory (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) i nadále potvrzují své letošní historické rekordy a celkově je k dnešnímu dni obsazeno neuvěřitelných 95,5 % všech míst, která máme o prázdninách pro táborníky k dispozici!! Co vám máme povídat – z vašeho zájmu jsme dočista hin :o) Samozřejmě nás vaše důvěra strašně těší a nesmírně zavazuje – děkujeme za ní!

Přestože nám tedy v nabídce zůstává už jen posledních 4,5 % volných míst, v tuhle chvíli se dá ještě vybírat z 11 dosud neobsazených běhů. V případě zájmu by si tedy ještě měl vybrat každý – přesvědčte se v sekci Termíny a ceny.

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Nový Řadov

31.5.2019

Poslední květnový den, poslední zvonění na 3. běhu DT Nový Řadov. Tenhle termín překonal právě dnes hranici 90 % obsazených postýlek, čili pro všechny dosud nepřihlášené zájemce vyhlašuje žlutou výstrahu – hola hola hej, nikdo nemeškej :o) Veškeré podrobnosti o všech dosud volných termínech naší „táborové flotily“, včetně možnosti okamžité elektronické rezervace vybraného termínu, nejdete v sekci Termíny a ceny.

DT Nežárka

29.5.2019

A šmitec! Další beznadějně obsazený termín z naší letošní nabídky: Přihlášky tábořeníchtivé omladiny nám zcela naplnily 1. běh DT Nežárka, čili v tomhle termínu hlásíme k dnešnímu dni dočista VYPRODÁNO! Pro všechny nešťastníky, kteří se přihlásit nestačili, ale máme útěchu v podobě zbývajících – zatím nevyprodaných – běhů naší „táborové flotily“: Vybírat a přihlašovat se můžete v sekci Termíny a ceny.

DT Nežárka

25.5.2019

4. běh DT Nežárka: Žlutá výstraha, posledních 10 % volných míst! Je to tak – k dnešnímu dni vyhlašuje předposlední běh Nežárky poslední zvonění a dosud nepřihlášení zájemci o tenhle termín by si měli s vyplněním elektronické přihlášky přichvátnout, aby o letošní PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® nepřišli… Přihlášku, stejně jako kompletní přehled dosud nevyprodaných běhů naší „táborové flotily“ najdete v sekci Termíny a ceny.

DT Nový Řadov

20.5.2019

Další rekord letošní sezóny: 4. běh DT Nový Řadov vydává poprvé v historii „žlutou výstrahu“ (= posledních 10 % volných míst) ještě před koncem května. Pro všechny vážné zájemce o účast v tomhle termínu to znamená poslední zvonění – odmítat táborníky, kteří zaspali a nevešli se, nám opravdu nečiní žádné potěšení… Kde tábor vybrat a přihlásit se? Přece v sekci Termíny a ceny.