Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

DT Nežárka

20.2.2019

Další červené varování z chatkového ráje na břehu romantické Nežárky! 3. běh DT Nežárka se právě přesouvá do kategorie 60 – 90 % obsazenosti, všem vážným zájemcům o tenhle termín tedy vřele doporučujeme s přihlášením zbytečně NE--HAT…! Jak je na tom se zaplněností ten váš běh? Kdykoliv si to můžete zkontrolovat v sekci Termíny a ceny, kde taky najdete elektronickou přihlášku s možností okamžité rezervace.

Letní-tábory.cz

19.2.2019

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

DT Nový Řadov

18.2.2019

Achtung! Warning! Attenzione! Внимание! …zkrátka BACHA!! 1. běh DT Nový Řadov se dnešním dnem dostává do kategorie 60 – 90 % obsazených postýlek a vysílá tudíž „červené varování“. V případě zájmu o kterýkoliv pobyt z naší letošní táborové nabídky můžete využít možnost okamžité elektronické rezervace v sekci Termíny a ceny – na výběr zbývá ještě 17 termínů v ceně od 2.290 Kč.

Letní-tábory.cz

18.2.2019

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Pražanka

17.2.2019

Ups – VYPRODÁNO! Vítězem nevypsané soutěže o nejrychleji vyprodaný termín se letos stává 1. běh DT Pražanka, kam se nám v tuhle chvíli už nevejde ani noha (natož dvě :o). Děkujeme za váš rekordní zájem, který nás samozřejmě nesmírně těší, a malá útěcha pro všechny, kteří se přihlásit nestačili: ve hře ještě zůstávají úvodní prázdninové termíny na našich ostatních táborech (Nový ŘadovEldorádoNežárka), nebo tři zbývající běhy na Pražance – račte si vybrat v sekci Termíny a ceny.

DT Pražanka

17.2.2019

DT Pražanka vysílá další „červené varování“! Do kategorie 60 – 90 % obsazených míst se právě přesouvá 4. pražankovský běh, v případě tohoto termínu si tedy dnes dovolujeme znovu připomenout zlaté pořekadlo všech našich táborů – kdo zaváhá, netáboří :o)
Podrobnosti o jednotlivých bězích všech našich táborů, včetně možnosti jednoduché a okamžité elektronické rezervace vybraného termínu, najdete v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

16.2.2019

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Nežárka

16.2.2019

1. běh DT Nežárka právě vysílá „červené varování“ – dnešním dnem se totiž dostává do kategorie 60 – 90 % obsazených míst. Pro zájemce o tenhle termín ale ještě není nic ztraceno, jen to chce s přihlášením zbytečně NE--HAT…!
Možnost okamžité elektronické rezervace na vybraný běh kteréhokoliv z našich táborů nabízíme v sekci Termíny a ceny.

DT Nový Řadov

15.2.2019

4. běh DT Nový Řadov frčí jak o závod! Už v tuhle chvíli má víc přihlášených táborníků, než měl kdykoliv v minulosti na konci února (!) a právě dnes v barevné signalizaci obsazenosti vysílá „oranžové upozornění“ (30 – 60 % obsazených postýlek).

Kompletní nabídku naší „táborové flotily“, včetně aktuální obsazenosti vybraného termínu a možnosti jeho okamžité elektronické rezervace, najdete v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

14.2.2019

*** PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2019: OBSAZENO UŽ 50 % všech míst ***

K ne-u-vě-ře-ní! Únor je teprve v půlce a my už hlásíme obsazení celé poloviny všech míst z kompletní letošní nabídky naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka)!

Moc děkujeme, váš zájem je pro nás největší odměnou :o)

Kompletní nabídka všech našich táborů v sekci Termíny a ceny.