Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Letní-tábory.cz

14.10.2018

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají příští rok poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

Letní-tábory.cz

11.10.2018

Tak jsme přepočítali všechny přihlášky, které nám už od konce září dorazily, a drobátko nám vylezly oči z důlků:
Nejnatěšenější táborníci už stihli obsadit 10 % všech míst, která jsou v létě na našich táborech k dispozici!
Naše dnešní pocity? Šok – a obrovská radost z vašeho zájmu o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®. Všechny podrobnosti o nabídce naší „táborové flotily“ najdete TADY.

Letní-tábory.cz

9.10.2018

Také v příštím roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

Letní-tábory.cz

3.10.2018

Karel Gott promine, ale tu jeho hlášku si dnes vypůjčit prostě musíme:

Tak tohle jsme tedy rozhodně nečekali!

Když jsme rozhodovali o naší letošní novince (zahájení předprodeje už na podzim), předpokládali jsme, že jí využije poměrně omezený okruh rodičů těch nejnatěšenějších táborníků. A tu máš čerte kropáč – máme za sebou prvních pět dní předprodeje a naše počítadlo doručených přihlášek už začalo odpočítávat třetí stovku táborníků pro PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2019!! Ano, přiznáváme – z vašeho zájmu jsme dočista PAF, ale zároveň jsme pochopitelně nesmííírně potěšeni. Děkujeme :o) Kompletní přehled všech běhů naší „táborové flotily“ v příštím roce i s možností okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu najdete už teď v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

1.10.2018

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

Letní-tábory.cz

29.9.2018

Poprvé v historii letos nabízíme možnost rezervace táborových pobytů v rámci předprodeje už na podzim. Sami jsme přitom byli zvědaví, jak tahle novinka zaujme naše táborníky a jejich rodiče. A výsledek? Po prvních 24 hodinách je na všechny naše tábory (Nový Řadov, Eldorádo, Pražanka, Nežárka) přihlášeno už 64 táborníků! Čistě teoreticky – kdyby to tímhle tempem pokračovalo každý den, budou všechna místa vyprodaná už před Vánocemi :o) Děkujeme za váš zájem!! Naši nabídku letních táborů 2019 najdete TADY.

Letní-tábory.cz

28.9.2018

Patronem země české a dnešního zahájení předprodeje táborových poukazů 2019 je svatý Václav :o)

Kompletní přehled všech běhů naší „táborové flotily“ v příštím roce i s možností okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu najdete už teď v sekci Termíny a ceny.

Prázdniny! Dva měsíce!! Jak nekonečně znějí tahle slova koncem června a jak smutná jsou náhle o 62 dní později…

Ne-é! Rozhodně dneska nechceme vyvolávat nostalgii a zoufalství – naopak! Chceme všem našim táborníkům popřát co nejúspěšnější a nejveselejší průběh následujícího školního roku a především zdůraznit, že těch 10 měsíců vám přece uteče, než řeknete „borůvkový koláč“ :o) Takže s chutí do toho a nezapomeňte, že první kouřový signál blížících se prázdnin 2019 vysíláme už 28.září, kdy odstartuje předprodej poukazů na naše příští PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® Těšíme se na vás i ty vaše roupy :o)

Letní-tábory.cz

20.8.2018

Máme podtrženo, máme sečteno a… MÁME MEGA-RADOST!

Právě jsme spočetli, jaké procento loňských táborníků se nám letos na naše tábory znovu vrátilo, a s obrovskou radostí a trochou pýchy můžeme ohlásit, že každý z našich čtyř táborů dosáhl právě letos svého historického rekordu v návratnosti dětí! Ve spojení s letošním rekordním počtem účastníků našich táborů si dovolujeme doufat, že se jedná o důkaz toho, že se u nás většině táborníků líbí a PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® každoročně patří mezi jejich příjemně strávené letní dny – budeme se ze všech sil snažit, aby tomu tak bylo i nadále :)

Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu o naší „táborovou flotilu“ (Nový Řadov – Eldorádo – Pražanka – Nežárka) tedy přicházíme pro příští sezónu s novinkou v podobě předprodeje – možnost elektronického přihlášení na všechny naše tábory vypukne už koncem září, od 1. ledna pak bude prodej poukazů pokračovat jako doposud, včetně tradiční reklamní kampaně.

Děkujeme za zájem našich táborníků i důvěru jejich rodičů – obojí nás strašně těší a nesmírně zavazuje!

Www.letni-tabory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

Další dáreček do naší letošní rekordní sezóny: LETNÍ-TÁBORY.cz právě dosáhly počtu 5.000 fanoušků své facebookové stránky!

Děkujeme moc a děkujeme nesmírně za vaší přízeň i důvěru, budeme se pochopitelně ze všech sil snažit, aby se k nám i nadále vaši spokojení táborníci vraceli prožívat své další PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® Děkujeme, přátelé :o)