Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Letní-tábory.cz

7.11.2019

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají příští rok poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

DT Eldorádo

30.10.2019

1 den do Helloweenu, 55 dnů do Vánoc, 242 dnů do začátku prázdnin. Navzdory uvedeným cifrám dokázal 2. běh DT Eldorádo už dnes překročit hranici 30% obsazených postýlek a vysílá tedy první „oranžové upozornění“ nadcházející táborové sezóny. Kompletní nabídku naší „táborové flotily“ pro léto 2020 najdete v sekci Termíny a ceny, možnost rezervovat vybraný termín OKAMŽITÁ :o)

Letní-tábory.cz

18.10.2019

Také v příštím roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

Letní-tábory.cz

16.10.2019

JEJDA! Od zahájení předprodeje poukazů na naše letní tábory ještě neutekly ani tři týdny a k dnešnímu dni je obsazeno už 10% všech míst, která jsou pro léto 2020 celkově k dispozici… Z každoročního zájmu našich táborníků (a jejich rodičů) máme samozřejmě velikánskou radost a už teď se těšíme na naše další společné PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

Kompletní nabídku naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) s možností okamžité rezervace vybraného pobytu najdete v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

7.10.2019

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

Letní-tábory.cz

2.10.2019

Přihlášky se hrnou ve velkém!

Jen 4 dny stačily těm nejnatěšenějším táborníkům, aby obsadili první dvě stovky míst!! A to naše „táborová flotila“ pluje až do konce roku (tedy v režimu předprodeje) bez podpory reklamní kampaně, takže se v drtivé většině jedná o naše táborníky z let minulých. Že se vám s námi na táboře líbí, to nás samozřejmě strašně těší a už teď se těšíme na další společné PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

Podrobnosti a přihlášky v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

29.9.2019

Nechválíme dne před večerem a neříkáme hop, dokud jsme nepřeskočili. Ba co víc – snažíme se smát až naposled, abychom se smáli nejlíp, ale dneska prostě MÁME RADOST :o)

Po prvních 24 hodinách od spuštění elektronických rezervací už se nám na všechny naše tábory (Nový Řadov, Eldorádo, Pražanka, Nežárka) stihlo přihlásit závratných 104 táborníků (loni to bylo „jen“ 67…)!

Děkujeme – váš zájem je pro nás nejhezčí odměnou!!

Letní-tábory.cz

28.9.2019

UŽ TO FRČÍÍÍÍ…!

Patronem země české a dnešního zahájení předprodeje táborových poukazů 2020 je svatý Václav :o)

Kompletní přehled všech běhů naší „táborové flotily“ v příštím roce i s možností okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu najdete už teď v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

27.9.2019

Takže – UŽ ZÍTRA!

Po rekordní sezóně, kdy nažhavení táborníci obsadili 99,1% všech míst na našich táborech (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka), zahajujeme 28. září předprodej poukazů na PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2020.
Doufáme přitom, že možností včasné rezervace předejdeme případům, kdy se někteří nešťastníci nakonec na svůj běh nedostali, protože si na přihlášku vzpomněli až ve chvíli, kdy bylo dočista vyprodáno. Tklivé telefonáty rodičů bohužel v takové chvíli nic nezmůžou – pokud už není v daném termínu volná postel, nic s tím při nejlepší vůli nenaděláme…

Startujeme tedy zítra, ale těšíme se na vás už teď :o)

Letní-tábory.cz

21.9.2019

TÝDEN!

Už jen 7 dní do zahájení předprodeje poukazů na PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2020!

Veškeré podrobnosti o naší příští táborové sezóně najdete už teď v sekci Termíny a ceny.