Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

Letní-tábory.cz

18.11.2018

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

Letní-tábory.cz

15.11.2018

Další krůček k zopakování naší loňské fantastické prázdninové sezóny:

600 přihlášených táborníků!!

Přestože do zahájení tradičního novoročního prodeje, spojeného se startem reklamní kampaně, zbývá ještě měsíc a půl, v rámci podzimního předprodeje už si u nás stihlo svoje příští PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® zamluvit šest stovek těch nejnatěšenějších táborníků! Děkujeme za váš zájem a připomínáme, že možnost objednání dárkového vánočního poukazu trvá do 10. prosince (objednávky s uvedením jména dítěte a názvu tábora směřujte na mail [email protected], přepošleme Ježíškovi…)

Letní-tábory.cz

5.11.2018

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají příští rok poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: [email protected] nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

Letní-tábory.cz

30.10.2018

Tábor pod stromeček? U nás ano!

V souvislosti se zahájením podzimního předprodeje táborových pobytů 2019 nabízíme novinku – možnost objednání vánočního dárkového poukazu pro Vašeho táborníka. Objednání vánočního poukazu je zcela nezávazné a bezplatné – nejedná se o žádnou formu rezervace pobytu, je to pouze naše nabídka rodičům, kteří chtějí svému dítěti zpestřit vánoční nadílku.
K vystavení poukazu stačí na adresu [email protected] zaslat jméno dítěte a názvem tábora, o který máte zájem (Nový Řadov, Eldorádo, Pražanka nebo Nežárka – podrobnosti ZDE). Objednávku přepošleme Ježíškovi a ten už Vám následně zašle do e-mailu k vytištění vánoční dárkový poukaz, kterým můžete udělat radost pod stromečkem.
Možnost objednání vánočního dárkového poukazu trvá do 10. prosince.

Letní-tábory.cz

29.10.2018

Také v příštím roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

Letní-tábory.cz

26.10.2018

500. Víc dneska nenapíšem, nemáme totiž slov…  

DT Eldorádo

25.10.2018

Podzimní úroda nad očekávání! Necelý měsíc po zahájení předprodeje 2019 už tu máme první termín, který se přesouvá do kategorie 30 – 60% obsazených postýlek. Konkrétně se jedná o 2. běh DT Eldorádo, který tak v signalizaci obsazenosti mění svojí barvu ze zelené na oranžovou. Aktuální naplněnost každého z běhů naší „táborové flotily“ si můžete kdykoliv ověřit v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

11.10.2018

Tak jsme přepočítali všechny přihlášky, které nám už od konce září dorazily, a drobátko nám vylezly oči z důlků:
Nejnatěšenější táborníci už stihli obsadit 10 % všech míst, která jsou v létě na našich táborech k dispozici!
Naše dnešní pocity? Šok – a obrovská radost z vašeho zájmu o PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®. Všechny podrobnosti o nabídce naší „táborové flotily“ najdete TADY.

Letní-tábory.cz

3.10.2018

Karel Gott promine, ale tu jeho hlášku si dnes vypůjčit prostě musíme:

Tak tohle jsme tedy rozhodně nečekali!

Když jsme rozhodovali o naší letošní novince (zahájení předprodeje už na podzim), předpokládali jsme, že jí využije poměrně omezený okruh rodičů těch nejnatěšenějších táborníků. A tu máš čerte kropáč – máme za sebou prvních pět dní předprodeje a naše počítadlo doručených přihlášek už začalo odpočítávat třetí stovku táborníků pro PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2019!! Ano, přiznáváme – z vašeho zájmu jsme dočista PAF, ale zároveň jsme pochopitelně nesmííírně potěšeni. Děkujeme :o) Kompletní přehled všech běhů naší „táborové flotily“ v příštím roce i s možností okamžité elektronické rezervace vybraného pobytu najdete už teď v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

29.9.2018

Poprvé v historii letos nabízíme možnost rezervace táborových pobytů v rámci předprodeje už na podzim. Sami jsme přitom byli zvědaví, jak tahle novinka zaujme naše táborníky a jejich rodiče. A výsledek? Po prvních 24 hodinách je na všechny naše tábory (Nový Řadov, Eldorádo, Pražanka, Nežárka) přihlášeno už 64 táborníků! Čistě teoreticky – kdyby to tímhle tempem pokračovalo každý den, budou všechna místa vyprodaná už před Vánocemi :o) Děkujeme za váš zájem!! Naši nabídku letních táborů 2019 najdete TADY.