Tábory na maximum Aktualitky Aktualitky

DT Eldorádo

22.1.2020

DT Eldorádo hlásí k dnešnímu obsazení 50 % své celkové prázdninové kapacity! Míst kvapem ubývá, táborová natěšenost rychle stoupá :o)

Kompletní přehled letošní nabídky naší „táborové flotily“ (EldorádoNový ŘadovPražankaNežárka) najdete v sekci Termíny a ceny, kde lze rovněž vyplnit rychlou elektronickou přihlášku s okamžitou rezervací vybraného termínu.

LETNÍ-TÁBORY.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®

DT Pražanka

22.1.2020

Na Pražance se nám to fofrem mění!

Hranici 30 % obsazených postýlek dnes překročil 4. běh DT Pražanka a vydává tudíž oranžové upozornění, 1. běh pak překonal hranici 60 %, což v barevné signalizaci obsazenosti běhů znamená červené varování! Zejména našim táborníkům z loňska doporučujeme s přihlášením NE--HAT – zatím jsou ještě k dispozici volná místa na všech bězích, tahle situace ale určitě nepotrvá věčně… :o) Komletní nabídku naší „táborové flotily“ pro PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2020 najdete v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

21.1.2020

Poslat dítě na tábor? Svěřit svého mazlíka cizím lidem? A podle čeho tábor vlastně vybírat? Chápeme, že otázky, které si ve svých obavách pokládají rodiče „prvotáborníků“, jsou důležité a naléhavé. Právě pro ně jsme tedy dali dohromady ty – podle nás – nejdůležitější rady, jak vybrat ten správný tábor. Najdete je TADY

Letní-tábory.cz

21.1.2020

Máme radost, Vincente? Máme radost!! :o)

Nechválíme dne před večerem, neříkáme hop, dokud nepřeskočíme a radši se smějeme až nakonec, abychom se smáli nejlíp, ale… dneska prostě MÁME RADOST! Právě dnes totiž počet přihlášek na PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2020 překročil rekordní číslo, které jsme loni hlásili až na konci ledna. Čili… NOVÝ REKORD! Celková obsazenost naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) je k dnešnímu dni už 36 % a příval přihlášek rozhodně neustává, spíš naopak :)

Vaše důvěra a zájem o naše tábory nás strašně těší a nesmírně zavazuje – moc vám za ní děkujeme! A jako malé poděkování vám dnes nabízíme malý pohled do zákulisí reklamní kampaně PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2020: V téhle FB galerii najdete část fotek z loňského léta, kterými budeme letos zvát na naše tábory další nové kamarády, tak jukněte, vzpomínejte s námi a hlavně – nezapomeňte se včas přihlásit :o)

DT Nový Řadov

20.1.2020

Rychlost obsazování našich táborů? Nevěříme vlastním očím!!

Další změna barevné signalizace obsazenosti jednotlivých termínů se týká 2. běhu DT Nový Řadov – ten včera překonal hranici 30 % obsazených postýlek a vydává tedy oranžové upozornění. Kompletní nabídku 18 běhů naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) najdete v sekci Termíny a ceny, kde můžete v mžiku vyplnit rychlou elektronickou přihlášku a těšit se na svoje PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® 2020!

Letní-tábory.cz

19.1.2020

Především pro rodiče táborníků, kteří se na některý z našich táborů chystají letos poprvé, jsme dali dohromady nejčastější otázky, se kterými se ze strany rodičů setkáváme. Celkem jsme jich shromáždili 26 – pokud byste však v přehledu právě na váš dotaz odpověď nenašli, nebojte se nás s ním kdykoliv kontaktovat: info@letni-tabory.cz nebo 602-379-842 (k dispozici NON STOP).

Letní-tábory.cz

18.1.2020

Přihlášky se hrnou, obsazenost roste!

Hned dva termíny z letošní nabídky naší „táborové flotily“ právě dnes překročily hranici 30 % obsazených postýlek a vydávají tedy oranžové upozornění: Jedná se o 4. běh DT Eldorádo a 1. běh DT Nežárka. Abyste o vybraný běh nepřišli, aktuální obsazenost jednotlivých termínů si můžete kdykoliv zkontrolovat sami v sekci Termíny a ceny, kde také najdete rychlou a jednoduchou elektronickou přihlášku s možností okamžité rezervace pobytu.

Letní-tábory.cz

17.1.2020

Také v letošním roce zamíří na naše letní tábory spousta „prvotáborníků“, jejichž rodiče řeší už v okamžiku jejich přihlášení řadu důležitých otázek. Patříte mezi ně? Prozkoumali jsme za Vás pečlivě český internet a vybrali TOP TEN – deset nejrelevantnějších článků o problematice dětských táborů. Některé z nich mohou být určitě užitečné i pro rodiče, jejichž potomci už mají svůj první tábor dávno za sebou :o)

1. Prázdniny na táboře nebo u babičky?

2. Jak vybrat správný tábor?

3. Poprvé na tábor?

4. Jak zvládnou tábor s alergií?

5. Jak nešlápnout vedle?

6. Na tábor s mobilem?

7. Co všechno zařídit před táborem?

8. Jak číst dopisy z tábora?

9. Jak vidí psycholog návštěvy rodičů?

10. Jak zvládnout stýskání?

A ještě několik rad přímo od hlavního vedoucího našich táborů: Václav Vaněček byl hostem Snídaně s Novou, kde se o letních táborech mluvilo velmi podrobně. Záznam prvního vstupu najdete TADY, druhý vstup můžete shlédnout ZDE.

Věříme, že Vám výše uvedené informace budou užitečným pomocníkem při výběru toho správného tábora.

DT Nový Řadov

16.1.2020

Smršť přihlášek se rozhodně nesmršťuje :o)

Díky tomu dnes měníme barevnou signalizaci obsazenosti u 1. běhu DT Nový Řadov, který právě překročil hranici 30 % obsazených postýlek a vydává tudíž „oranžové varování“. Chcete to zažít s námi a užít si PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® ve stínu prastarých sosen přímo na břehu Lužnice? Kompletní nabídku naší „táborové flotily“ (Nový ŘadovEldorádoPražankaNežárka) i s možností okamžité elektronické rezervace vybraného běhu najdete v sekci Termíny a ceny.

Letní-tábory.cz

15.1.2020

Mazec největší!

Lednový příval přihlášek se zatím zdá být historicky rekordní (ovšem počkejme na konec měsíce), v důsledku toho raketově stoupá i obsazenost jednotlivých běhů: K dnešnímu dni překonal 3. běh DT Pražanka obsazenost 30 % a vysílá tedy „oranžové upozornění“, zatímco 2. běh DT Eldorádo se právě přehoupl přes 60 % obsazených postýlek a vydává tudíž „červené varování“. Podrobnosti o aktuální obsazenosti jednotlivých běhů, včetně možnosti okamžité rezervace vybraného termínu, najdete v sekci Termíny a ceny.

Www.letni-tabory.cz – PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®